Rozdajemy kody do testów World of Warplanes beta

redakcja | 2013-03-01

Kategoria: Gry komputerowe Darmowe gry Producenci: Wargaming.net

World of Warplanes testy beta - kody

Najnowsza produkcja firmy Wargaming.net przenosi pole bitwy z ziemi w przestworza. W World of Warplanes możemy zasiąść za sterami samolotów bojowych ze złotej ery lotnictwa wojskowego i wziąć udział w podniebnych potyczkach z innymi graczami. Do naszej dyspozycji, w miarę rozwoju kariery asa lotniczego oddanych zostanie cały szereg historycznych maszyn począwszy od dwupłatowców z okresu międzywojennego, poprzez podniebnych bohaterów  II wojny światowej, po samoloty używane podczas konfliktu w Korei i pierwsze odrzutowce. Starając się zapewnić graczom jak największe emocje firma Wargaming cały czas pracuje nad poprawieniem jakości gry. Dowodem jest najnowsza aktualizacja przynosząca znaczą poprawę wydajności silnika gry, kompletnie przemodelowany system lotu oraz poprawione sterowanie. Dzięki naszej akcji możesz otrzymać zaproszenie do zamkniętych beta testów World of Warplanes i samemu przekonać jak te zmiany wpłynęły na komfort i przyjemność zabawy.

Wystarczy że masz konto w benchmark.pl (lub założysz konto), a następnie jako zalogowany benchmarkowiec odbierzesz swój kod. Pośpiesz się! Mamy ich tylko 1000.

Pobierz kod do gry

 

Galeria

Co zrobić z kodem? To proste. Postępuj wg instrukcji.

1. Jeśli nie jesteś zarejestrowany w World of Warplanes (ani nie posiadasz konta w World of Tanks) załóż konto. Zaloguj się na swoje konto.
2. Jeśli posiadasz konto w World of Tanks możesz zalogować się do World of Warplanes korzystając ze swojego dotychczasowego loginu i hasła.
3. Wejdź na stronę i kliknij znajdujący się tu odsyłacz „Have an invite code/mam klucz” aby wpisać kod.
4. Gratulacje… jesteś pilotem testowym. Teraz tylko ściągnij klienta gry (link pojawi się po rejestracji) i zacznij walkę! Miłej zabawy.

Źródło: informacja własna

Nie przegap

Komentarze (29)

  1. terracjusz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-02 12:31

    Jakaś wielka akcja przed wczoraj na IN4, wczoraj na purepc dzisiaj w benchmarku.

    Skomentuj

    1. Moderator-to-nie-ja
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2013-03-02 13:13

      Bo mało ludzi gra na becie, czasem trzeba czekać 3-4 minuty aby w ogóle jakiś mecz zagrać. BTW ta gra to jest wielki shit

      Skomentuj

      1. Terrorek
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2013-03-02 13:56

        Bo kijowa gra ;) juz nie mowiac o sterowaniu

        Skomentuj

      2. davidoff
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-03-03 13:02

        potwierdzam BIG SHIT!

        Skomentuj

  2. Dazuo
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2013-03-02 12:33

    Dzięki. PurePC też mi dał. :) co dwa to nie jeden.

    Skomentuj

  3. SEBO516
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2013-03-02 12:35

    Ja już pobieram :D Wielkie dzięki . Czekałem na ten kod tydzień z brak odpowiedzi od nich, a tu prosze

    Skomentuj

  4. shae6666
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2013-03-02 12:41

    Szkoda prądu na te gre lepiej pograć w War Thunder.

    Skomentuj

    1. Bimbo
      Oceń komentarz:

      11    

      Opublikowano: 2013-03-02 13:48

      zgadza sie Warthunder duzo lepszy, czekamy na czołgi z Warthundera

      Skomentuj

  5. DustEater
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-03-02 12:52

    Brałem udział w US BETA to i EU BETA także się przyda. Bliżej serwery przede wszystkim. Ale nie wróżę cudów w tej grze. Będzie tak samo jak w World of Tanks. Pierwsi będą ci co mają konto PREMIUM. Zwykli gracze będą wolniej zdobywać expa w porównaniu do tamtych, którzy zapłacą realną kasę by mieć korzyści

    Skomentuj

  6. LukisK
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-02 13:27

    SN76XX2FKE2ZP8D

    Skomentuj

  7. Bimbo
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2013-03-02 13:57

    Tak rozdają bo w ten shit nikt nie chce grać

    Skomentuj

  8. MjutZGR
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2013-03-02 14:20

    Czekałem na klucz kilka miesięcy, już zapomniałem o nim a tu proszę.
    Teraz tylko instalacja gry i wytrzeć joystick z kurzu :)
    Zobaczę czy warto grać w to.

    Skomentuj

  9. jacy4
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2013-03-02 14:29

    Jak zobaczyłem ile ta gra ma giga to sobie odpuściłem.

    Skomentuj

    1. QaziG
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-03-02 16:26

      ~3,6 GB

      Skomentuj

  10. Kam9000
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-02 15:25

    Miło, ale ja nigdy nie umiałem pilotować w grach więc chyba odpuszczę.

    Skomentuj

    1. Zwierzak
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-03-02 16:30

      W grach nie są ważne umiejętności, ważna jest przyjemność z gry. Choć kiedy ktoś sprawia nam manto, to jednak nie daje satysfakcji.

      Wargaming ma już grę z czołgami, samolotami, okrętami, co dalej ? Okręty podwodne, piechota ? A potem wszystko połączyć....dobra zapędziłem się :)

      Skomentuj

  11. Devio
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-03-02 20:48

    tyle portali rozdaje bo to shitna gierka naprawde zagrajcie a sie przekonacie ;]

    Skomentuj

  12. Spikeblade
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-03 01:25

    Oddaję kod, gdyż mam już konto, a tak czy siak gra jest kiepska, a przypadkowo kliknąłem, więc podaję :)
    SN76XX9FEF9CR3R

    Skomentuj

  13. aquadigger
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-03 13:17

    Jak dają to bierz :D
    SN76XV5EFH4MD3H

    Skomentuj

  14. Devio
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-04 00:09

    SN76XS4MNX2NM2F macie nastepny ;]

    Skomentuj

  15. obcypl
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2013-03-04 08:44

    Grałem w betę jakiś czas temu. Inne tempo - nie ma kampienia, ale nie ma też taktyki. Zderzenie dwóch chmar samolocików i w zasadzie czysto losowe wygrane... nie nie podeszła.
    Co do marudzenia na WOT. Faktycznie gra jest przesuwana w kierunku premiumów. Faktycznie brak nowych map. I zdecydowanie czuję się upokorzony, kiedy zabijam najwięcej czołgów w bitwie a dostaje skromne 200exp po przegranej bitwie, gdy z naprzeciwka koleś z jednym killem ale wygrany bierze 400exp:(
    No i matchmaking.. 5HT i 3 TD z jednej a drugiej 2HT i 2TD a reszta uzupełniona czołgami 3 albo 4 lvl niższymi... masakra.
    Gram w WOT z przyzwyczajenia już bardziej niż z frajdy :(

    Skomentuj

  16. tosiek15
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-04-10 14:48

    kiedy kody?

    Skomentuj

  17. pajda11
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-05-11 14:15

    kod nie dziala

    Skomentuj

  18. KondziiX
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-05-23 12:39

    ma ktos moze jeszcze kod napiszcie na e-mail (..)

    Skomentuj

  19. osicat10
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-10-01 08:41

    czy ktoś w ogole tu resetuje te kody?

    Skomentuj

  20. maciej8492
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-30 15:49

    nie działa pisze ze nieprawidłowy kod ale zal

    Skomentuj

  21. mruwa
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-01-18 17:34

    1Pula kodów już się wyczerpała.

    a CZy będzie następna?