redakcja | 2013-03-01

Rozdajemy kody do testów World of Warplanes beta

World of Warplanes testy beta - kody

Najnowsza produkcja firmy Wargaming.net przenosi pole bitwy z ziemi w przestworza. W World of Warplanes możemy zasiąść za sterami samolotów bojowych ze złotej ery lotnictwa wojskowego i wziąć udział w podniebnych potyczkach z innymi graczami. Do naszej dyspozycji, w miarę rozwoju kariery asa lotniczego oddanych zostanie cały szereg historycznych maszyn począwszy od dwupłatowców z okresu międzywojennego, poprzez podniebnych bohaterów  II wojny światowej, po samoloty używane podczas konfliktu w Korei i pierwsze odrzutowce. Starając się zapewnić graczom jak największe emocje firma Wargaming cały czas pracuje nad poprawieniem jakości gry. Dowodem jest najnowsza aktualizacja przynosząca znaczą poprawę wydajności silnika gry, kompletnie przemodelowany system lotu oraz poprawione sterowanie. Dzięki naszej akcji możesz otrzymać zaproszenie do zamkniętych beta testów World of Warplanes i samemu przekonać jak te zmiany wpłynęły na komfort i przyjemność zabawy.

Wystarczy że masz konto w benchmark.pl (lub założysz konto), a następnie jako zalogowany benchmarkowiec odbierzesz swój kod. Pośpiesz się! Mamy ich tylko 1000.

Pobierz kod do gry

 

Galeria

Co zrobić z kodem? To proste. Postępuj wg instrukcji.

1. Jeśli nie jesteś zarejestrowany w World of Warplanes (ani nie posiadasz konta w World of Tanks) załóż konto. Zaloguj się na swoje konto.
2. Jeśli posiadasz konto w World of Tanks możesz zalogować się do World of Warplanes korzystając ze swojego dotychczasowego loginu i hasła.
3. Wejdź na stronę i kliknij znajdujący się tu odsyłacz „Have an invite code/mam klucz” aby wpisać kod.
4. Gratulacje… jesteś pilotem testowym. Teraz tylko ściągnij klienta gry (link pojawi się po rejestracji) i zacznij walkę! Miłej zabawy.

Źródło: informacja własna

Nie przegap

Komentarze (33)

  1. terracjusz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-02 12:31

    Jakaś wielka akcja przed wczoraj na IN4, wczoraj na purepc dzisiaj w benchmarku.

    Skomentuj

    1. Moderator-to-nie-ja
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2013-03-02 13:13

      Bo mało ludzi gra na becie, czasem trzeba czekać 3-4 minuty aby w ogóle jakiś mecz zagrać. BTW ta gra to jest wielki shit

      Skomentuj

      1. Terrorek
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2013-03-02 13:56

        Bo kijowa gra ;) juz nie mowiac o sterowaniu

        Skomentuj

      2. davidoff
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-03-03 13:02

        potwierdzam BIG SHIT!

        Skomentuj

  2. Dazuo
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2013-03-02 12:33

    Dzięki. PurePC też mi dał. :) co dwa to nie jeden.

    Skomentuj

  3. SEBO516
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2013-03-02 12:35

    Ja już pobieram :D Wielkie dzięki . Czekałem na ten kod tydzień z brak odpowiedzi od nich, a tu prosze

    Skomentuj

  4. shae6666
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2013-03-02 12:41

    Szkoda prądu na te gre lepiej pograć w War Thunder.

    Skomentuj

    1. Bimbo
      Oceń komentarz:

      11    

      Opublikowano: 2013-03-02 13:48

      zgadza sie Warthunder duzo lepszy, czekamy na czołgi z Warthundera

      Skomentuj

  5. DustEater
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-03-02 12:52

    Brałem udział w US BETA to i EU BETA także się przyda. Bliżej serwery przede wszystkim. Ale nie wróżę cudów w tej grze. Będzie tak samo jak w World of Tanks. Pierwsi będą ci co mają konto PREMIUM. Zwykli gracze będą wolniej zdobywać expa w porównaniu do tamtych, którzy zapłacą realną kasę by mieć korzyści

    Skomentuj

  6. Balrogos
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2013-03-02 13:21

    Nie opłaca się :) naprawdę nawet w to nie zaczynajcie grać, będzie ta sama sytuacja co z WoTem.

    Czyli przez 2 lata to co zrobili to Nerf pocisków HE dodanie fizyki i match making -/+ 2 ewentualnie można podciagnąć zmiany graficzne ale i tak uważam ze grywalność ponad grafikę.

    Tak to są dodawane tylko nowe nacje nowe drzewka i więcej czołgów premium reasumując gra się nie rozwija po co mi kolejny X Tier? po co mi kolejne czołgi których nie potrzebuje i których nie chcę robić? po co mi kolejne czołgi premium?

    Ich te całe obietnice co oni tam będą robić nic z tego nie wypaliło co 1-2 miesiące miały być dodawane nowe mapy, albo zmieniają stare dobre mapy na mapy gorszej jakości.

    Nerfia dobre pojazdy tylko po to żeby w następnym patchu go buffnąć na LITOŚĆ BOSKĄ oni balansują grę patrząc na Win Ratio poszczególnych pojazdów największa bzdura jaką słyszałem od lat.

    Drużyna która wygrywa dostaje aż 50% więcej Kredytów i Expa, przecież wygrana czy przegrana powinna wpływać minimalnie an ten czynnik. Ponad to bitwa trwa 15 minut to nie jest tak jak mówił Wiktor "Fast paced battles beetween tanks"

    Pamiętajmy że jesteśmy przydzielani do drużyny zupełnie losowo nie rankingowo więc może losować Słabych graczy VS Wymiataczy.

    A za swoje zasługi na polu bitwy i tak guzik dostajesz bo to drużyna która wygrywa spija miodek.

    Przez 2 lata nie można się doczekać wbudowanego VoIP w grę na bitwy naprawdę niema tam czasu na stukaniu w klawiaturę i szukania nicków kto i dlaczego

    Skomentuj

    1. Pioyer
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-03-02 15:00

      po co kolejny X tier ? po to zeby byla roznorodnosc i przynajmniej nie losuje 4-5 czolgow 1 typu i to ze nie potrzebujesz nie znaczy ze kazdy nie potrzebuje i nie chce robic

      nie za bardzo wyobrazam sobie w WoT'cie VoIP co 2-3 bitwie ktos by przezywal hejtowal

      ciagle dodaja mapy i przerabiaja stare chociaz brakuje mi map w miastach

      bitwy trwaja 15min ? przecie wiekszosci bitwy trwaja 4-6min

      do reszty sie zgadzam

      Skomentuj

      1. Balrogos
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2013-03-02 17:36

        Róznorodość okej ale ja patrze ze swojej perspektywy mam około 8 czołgów na X Tierze i więcej mi nie trzeba.

        W PS2 biega 200 osób naookoło z mozliwością VoIP i nikt nie hejtuje nie placze itp

        CS? to samo 16 osób w jednej drużynie nikt nie hejtuje oczywiście wyjątki są wszędzie.

        Od pół roku nie widziałem nowej mapy zmieniają tylko nieudolnie stare.

        Bitwa trwa 15 min dla mojego czołgu, więc nie można efektywnie zbierać XP co innego blokada na CW czy na Kompanni.

        Skomentuj

        1. Bladzior
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2013-03-04 14:01

          Człowieku , porównujesz WoT'a do CS'a ?? hahaha

          Skomentuj

          1. Balrogos
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2013-03-04 19:04

            Tak rozgrywka liczbowo jest dość podobna 15vs15 WoT również jest FPSem tylko nieco innym mając jeden magazynek bez przeładowania nie zabijesz połowy drużyny.

            Skomentuj

  7. LukisK
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-02 13:27

    SN76XX2FKE2ZP8D

    Skomentuj

  8. Bimbo
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2013-03-02 13:57

    Tak rozdają bo w ten shit nikt nie chce grać

    Skomentuj

  9. MjutZGR
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2013-03-02 14:20

    Czekałem na klucz kilka miesięcy, już zapomniałem o nim a tu proszę.
    Teraz tylko instalacja gry i wytrzeć joystick z kurzu :)
    Zobaczę czy warto grać w to.

    Skomentuj

  10. jacy4
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2013-03-02 14:29

    Jak zobaczyłem ile ta gra ma giga to sobie odpuściłem.

    Skomentuj

    1. QaziG
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-03-02 16:26

      ~3,6 GB

      Skomentuj

  11. Kam9000
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-02 15:25

    Miło, ale ja nigdy nie umiałem pilotować w grach więc chyba odpuszczę.

    Skomentuj

    1. Zwierzak
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-03-02 16:30

      W grach nie są ważne umiejętności, ważna jest przyjemność z gry. Choć kiedy ktoś sprawia nam manto, to jednak nie daje satysfakcji.

      Wargaming ma już grę z czołgami, samolotami, okrętami, co dalej ? Okręty podwodne, piechota ? A potem wszystko połączyć....dobra zapędziłem się :)

      Skomentuj

      1. Balrogos
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-03-02 17:39

        Piechoty nie będzie jak narazie gra jest zbyt nudna monotonna bezcelowa i nierankingowa.

        Skomentuj

  12. Devio
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-03-02 20:48

    tyle portali rozdaje bo to shitna gierka naprawde zagrajcie a sie przekonacie ;]

    Skomentuj

  13. Spikeblade
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-03 01:25

    Oddaję kod, gdyż mam już konto, a tak czy siak gra jest kiepska, a przypadkowo kliknąłem, więc podaję :)
    SN76XX9FEF9CR3R

    Skomentuj

  14. aquadigger
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-03 13:17

    Jak dają to bierz :D
    SN76XV5EFH4MD3H

    Skomentuj

  15. Devio
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-04 00:09

    SN76XS4MNX2NM2F macie nastepny ;]

    Skomentuj

  16. obcypl
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2013-03-04 08:44

    Grałem w betę jakiś czas temu. Inne tempo - nie ma kampienia, ale nie ma też taktyki. Zderzenie dwóch chmar samolocików i w zasadzie czysto losowe wygrane... nie nie podeszła.
    Co do marudzenia na WOT. Faktycznie gra jest przesuwana w kierunku premiumów. Faktycznie brak nowych map. I zdecydowanie czuję się upokorzony, kiedy zabijam najwięcej czołgów w bitwie a dostaje skromne 200exp po przegranej bitwie, gdy z naprzeciwka koleś z jednym killem ale wygrany bierze 400exp:(
    No i matchmaking.. 5HT i 3 TD z jednej a drugiej 2HT i 2TD a reszta uzupełniona czołgami 3 albo 4 lvl niższymi... masakra.
    Gram w WOT z przyzwyczajenia już bardziej niż z frajdy :(

    Skomentuj

  17. tosiek15
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-04-10 14:48

    kiedy kody?

    Skomentuj

  18. pajda11
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-05-11 14:15

    kod nie dziala

    Skomentuj

  19. KondziiX
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-05-23 12:39

    ma ktos moze jeszcze kod napiszcie na e-mail (..)

    Skomentuj

  20. osicat10
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-10-01 08:41

    czy ktoś w ogole tu resetuje te kody?

    Skomentuj

  21. maciej8492
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-12-30 15:49

    nie działa pisze ze nieprawidłowy kod ale zal

    Skomentuj

  22. mruwa
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2014-01-18 17:34

    1Pula kodów już się wyczerpała.

    a CZy będzie następna?