Na topie

Xiaomi Mi Max 3 ma być prawdziwym gigantem - 7" wyświetlacz i bateria 5500 mAh

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Producenci: Xiaomi

Pierwsze informacje na temat Xiaomi Mi Max 3 sugerują, że będzie on łamał granicę pomiędzy smartfonami i tabletami.

  • Xiaomi Mi Max 3 ma być prawdziwym gigantem - 7
A A

Wyświetlacze w smartfonach cały czas rosną. Sympatycy największych konstrukcji znają zapewne serię Xiaomi Mi Max, która w przyszłym roku doczekać powinna się kolejnego przedstawiciela. I jeśli sprawdzą się ostatnie doniesienia, wywoła on sporo komentarzy.

Przypomnijmy, iż Xiaomi Mi Max oraz Xiaomi Mi Max 2 cechują się wyświetlaczami o przekątnych 6,44 cala. W przypadku Xiaomi Mi Max 3 spodziewać powinniśmy się natomiast przekątnej aż 7 cali. Zapewne domyślacie się, że jednocześnie producent postawi na proporcje 18:9 oraz rozdzielczość 1080 x 2160 pikseli. Dzięki smukłym ramkom ogólne gabaryty Xiaomi Mi Max 3 będą mniejsze niż w przypadku tabletów, ale od zdecydowanej większości smartfonów i tak będzie on odstawał.

Xiaomi Mi Max 3 koncept
mało prawdopodobny, ale na ten moment jedyny koncept Xiaomi Mi Max 3

Źródła powyższych rewelacji sugerują również pozostałą część specyfikacji. Padają wzmianki o procesorze Qualcomm Snapdragon 660, 6 GB pamięci RAM, podwójnym aparacie głównym, a przede wszystkim baterii 5500 mAh ze wsparciem Quick Charge 3.0.

Oficjalnej premiery Xiaomi Mi Max 3 spodziewać trzeba się w połowie przyszłego roku. Zapewne do tego czasu jeszcze o nim usłyszymy, ale co powiedzielibyście na konstrukcję o wymienionej wyżej specyfikacji?

Źródło: phonearena, targetyoutube

Odsłon: 8650 Skomentuj newsa
Komentarze

24

Udostępnij
  1. jacy4
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-12-25 10:37

    Już niedługo smartfony 5.5 calowe będą określane jako małe. Będzie bardzo ciężko kupić cokolwiek dobrego z ekranem 5-5.2 cala.

    Skomentuj

  2. tomaszkarla
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-12-25 11:50

    W końcu coś ciekawego by wymienić mojego Z Ultra. Może nie będzie to demon ale SD 660 już jest wystarczający. Czekam na ceny :D No i olbrzymi upgrade kamery w stosunku do Z Ultra ;)

    Skomentuj

    1. wadim
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-12-27 21:12

      Moja Z Ultra też już ledwo zipie.

      Skomentuj

  3. CrisPL
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-12-25 12:08

    Coś pięknego chciałbym go mieć. Po tym jak używam Redmi Note 4 twierdzę, że Xiaomi tworzy najbardziej sensowne konfiguracje bateria, CPU, RAM.

    Skomentuj

  4. Kenjiro
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-12-25 12:16

    Brzmi ciekawie, ale może nie jako telefon, ale jako tablet do różnych zastosowań będzie w sam raz.

    Skomentuj

  5. Barubar24
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-12-25 13:09

    Mi Max 5 pewnie będzie miał 10 cali.

    Skomentuj

  6. Diuran
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-12-25 14:24

    A ja czekam na następce mojego xiaomi redmi 3s, bo kolejne wersje maja słabszą baterie i za duże rozdzielczości ekranu.

    Czekam na tel: maks 5.2 maks 5.5 cala ekran z rozdzielczością maks 720p wyższe rozdzielczości nie są nam potrzebne no chyba że dla osób użytkujących większości czasu VR
    Snapdragona ze średniej polki, 3 do 4GB pamięci RAM, 64GB pamięci wbudowanej, Aparat nie musi być z górnej polki, Najważniejsze dla mnie to bateria która teraz powinna mieć w standardzie od 5000 do 6000mAh.

    Grubość tel mnie nie obchodzi może być 10mm jak i więcej, byle by pomieścić baterie, a no i oczywiście zero zasranego szkła czy dziwnych śliskich metali, najlepiej dobry plastik lub tak jak ma LG gumo-podobne plecki.

    Skomentuj

    1. tomaszkarla
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-12-25 19:09

      Akurat jako użytkownik kilku telefonów, szczególnie długo HTC One X (4.7'' 720p) i Z Ultra (6.44'' 1080p) to muszę powiedzieć, że 1080p jednak przy wielkości ok. 5'' jeszcze zwiększa komfort patrzenia, obraz jest trochę ostrzejszy, mniejsze czcionki wyraźniejsze itp. Zaś 1440p i więcej do 6'' względem 1080p to widać różnicę dopiero z okiem przy samym wyświetlaczu co przy takiej wielkości ekranu jednak nie jest wygodne w użytkowaniu ;) Ale samo 720p jest już komfortowe do użytku we wszystkim do 5.5'', powyżej trochę piksele już zaczynają razić. Sparowane z dobrą baterią jest fajną opcją jako "wszechstronny długodystansowiec" :)

      Skomentuj Historia edycji

  7. x7nofate3
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-12-25 16:46

    Zgadzam się z tomaszkarla, w końcu jakiś tel na poziomie. Od ponad 3 lat używam mojego galaxy Note 4 i wciąż nie ma konkurencji, wciąż.nie ma lepszego tel niż note 4. Te wszystkie wyświetlacze są takie małe. Nowy note 8 6.3 cala i do tego te zakrzywienie ekrany z czego się robi wyświetlacz prawie taki sam jak w note 4. Note 8 powinien mieć spokojnie 7cali tym bardziej że ma zakorzeniony ekran i obszar roboczy jest mniejszy. Może w.końcu przyjdzie czas że bedzie godny nastepca potężnej mocy Samsunga Galaxy Note 4

    Skomentuj

    1. Leader86
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-12-25 21:38

      Ale brednie z ta potezna moca. Stary telefonik i tyle.

      Skomentuj

    2. Leader86
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-12-25 21:38

      Ale brednie z ta potezna moca. Stary telefonik i tyle.

      Skomentuj

    3. Nalovp
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-12-26 07:55

      Galaxy note 4 ma miękki wystający przycisk power z boku...w kieszeni się cały czas wciska i podświetla ekran.Po kilku godzinach możesz już nie mieć baterii.

      Skomentuj

  8. bandan
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-12-25 21:44

    no nareszcie coś iwększego niz 5.5 cala. chetnie kupie

    Skomentuj

  9. Blackshadow
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-12-25 22:42

    Ciekawe kto ma takie kieszenie

    Skomentuj

    1. kosiarz007
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-12-26 21:41

      Amerykanie

      Skomentuj

  10. force
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-12-25 22:49

    Z takim sprzętem zostanę mistrzem ping-ponga.

    Skomentuj

    1. Himoto
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-12-25 22:53

      Bankowcy :D

      Skomentuj

  11. Fiona
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-12-26 08:08

    To może być całkiem sensowny..... tablet z opcją dzwonienia.

    Mam starego samsunga (tablet) i trzymam bo jest nie do pobicia jeśli chodzi o jakość odtwarzanej muzyki.
    Porównywałam i nowymi flagowcami samsunga (tablety) i paroma telefonami z przedziały 2-3 tys. zł
    I póki co stary flagowiec samsunga jest najlepszy.
    Także może ten xiaomi go zastąpi - mam telefon xiaomi, muzycznie jest niezły :)

    Skomentuj

  12. pAwEx
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-12-26 13:10

    Ja ciągle czekam na 5 cali ze smukłymi ramkami.

    Skomentuj

  13. legoras
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-12-26 13:16

    Cegła.

    Skomentuj

    1. CrisPL
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-12-26 23:16

      Cegły to były kiedyś teraz mamy dachówki :D

      Skomentuj

  14. ahael
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-12-27 10:02

    Coś czuję, że producenci spodni i jeansów zmienią rozmiar kieszeni... Bo już nie wiadomo czy tablet czy telefon ktoś wyciąga z kieszeni.

    Skomentuj Historia edycji

    1. pietrov
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-12-27 21:24

      Co wy macie tymi kieszeniami? telefon 6" i tak jest mniejszy od dłoni a dłonie wkładacie do kieszeni tak? chyba że nosicie rurki ale to proponuje zmienić orientacje hehe