Na topie

Zapowiedziano PlanetSide Arena - nowy wieloosobowy shooter sci-fi

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Twórcy deklarują, iż będzie to arena shooter o ogromnej skali. Premiera PlanetSide Arena już w styczniu 2019 roku.

 • Zapowiedziano PlanetSide Arena - nowy wieloosobowy shooter sci-fi
A A

Jeśli sympatyzujecie z wieloosobowymi strzelaninami w klimatach sci-fi to z pewnością ucieszy Was dzisiejsza zapowiedź PlanetSide Arena.

Twórcy deklarują, iż będzie to arena shooter o ogromnej skali. Gracze oczekiwać mogą systemu klas postaci, zróżnicowanej rozgrywki oraz dynamicznego systemu progresji. Areny będą mogły pomieścić w jednym meczu nawet 1000 graczy (docelowo, dostępny na starcie tryb Massive Clash zapewni bowiem zmagania 250 vs 250).

„PlanetSide to przełomowa seria, która wniosła do świata gier iście epickie bitwy w konwencji FPS. Jesteśmy podekscytowani zapowiadając PlanetSide Arena jako kolejny krok w rozwoju marki, kontynuując tym samym jej ekspansję i inwestując w naszą wizję dotyczącą przyszłości całego uniwersum PlanetSide.” - Ji Ham, CEO w Daybreak Games

PlanetSide Arena

Początkowo PlanetSide Arena zaoferuje trzy główne tryby rozgrywki: Massive Clash (PvP dla dwóch grup po 250 graczy) oraz Solo i Team Battle Royale. To jednak nie wszystko, ponieważ w ramkach kolejnych sezonów wprowadzane będą kolejne tryby, takie jak Capture the Flag, Team Deathmatch, Search and Destroy czy Global Conquest. Do dyspozycji graczy oddane zostaną trzy klasy: Assault, Engineer oraz Medic. Każda będzie wyposażona w plecak odrzutowy, osobisty pojazd i unikatowe zdolności, które można będzie rozwijać.

„Po prostu nie ma drugiej wieloosobowej strzelanki, która mogłaby odtworzyć głębię i ogromną skalę PlanetSid. PlanetSide Arena rozszerzy i rozwinie serię o nowe tryby, technologię i zawartość w takiej skali, jaką tylko PlanetSide jest w stanie zaoferować” - Andy Sites, producent wykonawczy

Premierę PlanetSide Arena zaplanowano na 29 stycznia 2019 roku. Gra będzie dostępna na PC, za pośrednictwem platformy Steam.


To nie koniec dobrych wieści dla fanów PlanetSide. Cały czas rozwijane będzie bowiem również PlanetSide 2. Następna duża aktualizacja wprowadzi Oshur, nowy kontynent.

„Świetnie jest widzieć, jak PlanetSide się rozwija. PlanetSide Arena oferuje fanom coś nowego, co zachowuje, a zarazem rozwija te cechy, które sprawiły, że PlanetSide 2 jest tak unikatowe: ogromne pole bitwy, płynne sterowanie, mechanikę walki, ikoniczne pojazdy i broń. Możliwość zaproszenia nowych graczy do uniwersum to dla nas ogromna wygrana.” - Nick SIlva, producent PlanetSide 2

Źródło: Daybreak Games, PlanetSide Arena

Odsłon: 2710 Skomentuj newsa
Komentarze

6

Udostępnij
 1. Balrogos
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-12-13 20:06

  Proszę o DISLIKE pod filmikiem dziękuje, razem z community PlanetSide 2 bojkotujemy ten syf z wyrazami szacunku Balrogos.

  Skomentuj Historia edycji

  1. lukaszek2807
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-12-14 08:40

   Dziwny ruch ze strony twórców. PlanetSide nie gościło za długo na moim dysku, ale jednak robienie drugiego projektu uważam jako krok wstecz względem PS2.

   Skomentuj

   1. Balrogos
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-14 18:04

    PS:A powinna byc jako dodatek do PS2 bo kiedys juz obiecali areny i competetive mode. Tyle z tego dobrego ze PS2 dostanie DX11 od PS:A i moze jakies assety

    Skomentuj

 2. levusek1992
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-12-14 09:12

  Jak by było darmowe + mikropłatności to spoko.

  Skomentuj

 3. achabisnki
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-12-14 17:08

  Gra nie jest nowa bo to przerobiony PS2. I z DayBreak bym mocno uważał. Robią fajne gry ale ich działania są co najmniej kontrowersyjne. Zwalnianie połowy ludzi z dnia na dzień. Zwalnianie przed świętami. Obiecywanie jakiś rzeczy w grach i nagłe ucinanie tematu. Nienaprawione błędy w PS2 od premiery (6lat) i bardzo kontrowersyjny system banowania dobrych graczy zamiast oszustów. Życzę grze jak najlepiej, ale za dobrze znam te studio.

  Skomentuj

  1. Balrogos
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-12-14 18:03

   Akurat dobrych graczy nie banuja oszustow jak najbardziej a to ze niektore koksy to byly czitery to dobrze im tak :)

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!