Komentarze

 • Corsair wprowadza do oferty... atrapy modułów pamięci RAM

  Ocena komentarza: 1
  Ale ty masz świadomość, że nie podałeś żadnego sensownego argumentu na poparcie swoich tez? Jest głupie bo ci się nie podoba? A my jesteśmy idiotami i musimy się ogarnąć bo się z tobą nie zgadamy? Uświadom sobie, że to jest jakiś przejaw kultury, urządzenia nie muszą być "szare" i tylko działać. Niektórzy chcą mieć jakieś efekty świetlne w swojej maszynie, a to urządzenie je umożliwia.

  Podaj mi chociaż jeden argument co tu jest głupiego i bez sensu? I najlepiej bez ubliżania...

  36

 • Corsair wprowadza do oferty... atrapy modułów pamięci RAM

  Ocena komentarza: 0
  No ale malujesz na taki jaki ci odpowiada. Na czarno też się robi przy odpowiednich warunkach. Wszystko zależy od koncepcji i inwencji. I nie rozumiem dlaczego trzeba kogoś szykanować jak coś ci się nie podoba. Po ulicy też chodzisz i zaczepiasz ludzi którzy ci się nie podobają :P ?

  36

 • Zapowiedziano PlanetSide Arena - nowy wieloosobowy shooter sci-fi

  Ocena komentarza: 0
  Gra nie jest nowa bo to przerobiony PS2. I z DayBreak bym mocno uważał. Robią fajne gry ale ich działania są co najmniej kontrowersyjne. Zwalnianie połowy ludzi z dnia na dzień. Zwalnianie przed świętami. Obiecywanie jakiś rzeczy w grach i nagłe ucinanie tematu. Nienaprawione błędy w PS2 od premiery (6lat) i bardzo kontrowersyjny system banowania dobrych graczy zamiast oszustów. Życzę grze jak najlepiej, ale za dobrze znam te studio.

  6

 • Corsair wprowadza do oferty... atrapy modułów pamięci RAM

  Ocena komentarza: 1
  A podaj mi sensowny powód malowania ścian na różne kolory? Tak samo z obrazami na ścianach, kwiatkami na parapecie, kafelkami w łazience, pomnikiem na ulicy... Proponuje jakiś klasztor ;) .

  36

 • Corsair wprowadza do oferty... atrapy modułów pamięci RAM

  Ocena komentarza: 0
  Najlepiej pojechać jakiś pomysł bez zastanowienia... Ludzie ruszcie czasem wyobraźnią zamiast od razu wszystko krytykować i ubliżać. No ale po co przeanalizować coś i podyskutować merytorycznie :/ .

  Racja, niepotrzebne dla kogoś z zamkniętą obudową, albo z kompem pod stołem. No ale jak już kupuje się wszystko RGB, a nie planujemy więcej niż 16GB ramu to czemu nie. Efekt jest o niebo lepszy jak zapełnimy wszystkie sloty. A czy 150zł to dużo? Wychodzi 75zł na slot. Policzcie koszt laminatu, układu sterującego, chłodzenia, itd. No nie wiem czy ktoś w domu zrobiłby to lepiej i taniej. Zwłaszcza, że dochodzi jeszcze synchronizacja z innymi akcesoriami tego producenta (płacimy za zgodność i oprogramowanie). Klientów znajdzie. Zawsze to lepsza alternatywa od wydania co najmniej 700zł na kolejne X ramu którego raczej nie użyje się.

  36