Komentarze

 • Coraz mniej urządzeń „Philips” jest tworzonych przez Philips. Dlaczego firma sprzedaje kolejny dział?

  Ocena komentarza: 4
  Pewnie wyszło im, że z branży medycznej wyciągną lepszą kasę. Trochę szkoda bo to jednak uznana marka na rynku RTV.

  14

 • Bank pozna cię po ruchach - będzie wiedzieć, czy ty to ty

  Ocena komentarza: 4
  Złamię nogę, założą mi gips i będę potrzebował wypłacić kasę, a tu nic z tego bo ja to nie ja skoro ruszam się inaczej :D

  16

 • Premiera Sims 5 - kiedy można się jej spodziewać i co zaoferuje gra?

  Ocena komentarza: 6
  Gra zaoferuje kupę płatnych DLC

  15

 • Specyfikacja kart GeForce RTX 3000 - czy warto wierzyć w przecieki o rdzeniach Ampere?

  Ocena komentarza: 0
  Szkoda, że o 3080Ti nic w tych przeciekach nie ma.

  26

 • Tak (podobno) wygląda finalna wersja PlayStation 5

  Ocena komentarza: 9
  Z kształtu przypomina X jak Xbox xD

  74

 • Niestety, premiera Cyberpunk 2077 opóźniona

  Ocena komentarza: 3
  Tak coś czułem, że gra ukaże się raczej dopiero w okolicach premiery nowych GPU od Nvidii. Wszystkim to będzie na rękę - CDP RED spokojnie dopracuje grę, a Nvidia będzie reklamowała nowe RTXy jako najlepszy wybór do Cyberpunka (liczę, że do modeli RTX 3080 oraz 3080Ti będzie dodawany Cyberpunk tak jak wcześniej były dodawane inne gry z raytracingiem do Turingów).

  35

 • W PUBG zaczęło wiać nudą? Nadszedł czas, by to zmienić

  Ocena komentarza: 0
  @adivxv5 To gatunek nie jest już tak popularny jak kiedyś. Mimo tego czasem wracam do battleroyale, a wtedy jednak wybieram PUBG.

  9

 • Jason Schreier sugeruje, iż PlayStation 5 może być mocniejsze niż NVIDIA GeForce RTX 2080

  Ocena komentarza: 1
  Należy też pamiętać, że jak nowe konsole wreszcie wyjdą to ich wydajność będzie porównywana już do GPU z serii Ampere, a nie do Turingów. Oby choć moc RTXa 3060 udało się uzyskać.

  94

 • Kiedy Sony pokaże PlayStation 5? Na pewno nie na E3

  Ocena komentarza: 1
  Dla mnie mała strata gdyż konferencji Sony i tak nigdy nie oglądałem (gram tylko na PC), z punktu widzenia gracza może to wyglądać trochę na unikanie bezpośredniego starcia z Microsoftem.
  Sony skupia się na grach na swoje maszynki więc postawienie na osobne własne konferencje jakiś sens może mieć (przez chwilę będzie głośno tylko o grach Sony, a gdyby zostali na E3 to sporo uwagi skupiłoby się też na innych grach). Myślę, że gracze woleliby jednak by istniały targi skupiające całą branżę grową w jednym miejscu i czasie. To ma być doroczne święto wszystkich graczy, a tu Sony się wypisuje...

  17

 • Jason Schreier sugeruje, iż PlayStation 5 może być mocniejsze niż NVIDIA GeForce RTX 2080

  Ocena komentarza: 2
  @Pawlus Też mnie to drętwe sterowanie zniechęca. Istnieją gry gdzie pad sprawdza się lepiej ale w wielu gatunkach nie ma nic lepszego niż mysz i klawiatura.

  94

 • Jason Schreier sugeruje, iż PlayStation 5 może być mocniejsze niż NVIDIA GeForce RTX 2080

  Ocena komentarza: 8
  Śmieszą mnie wpisy ludzi takich jak PS4Ekskluzyw czy Torrentowy Pirat. Chyba w pracy nie mają co robić (w sumie też piszę z roboty) i z nudów pod każdym wpisem dotykającym tematyki konsol czy PC rozpoczynają heroiczną walkę sami ze sobą próbując wmówić innym, że konsole super, a PCciarze frajerzy. Jak tak lubicie grać na konsolach to cieszcie się rozgrywką zamiast prowadzić antyPCtową krucjatę. Ponoć nas PCciarzy bolą konsole, ale to głównie Wy jesteście stroną atakującą i agresywną co sugeruje, że raczej sami powinniście udać się do apteki po wiadomą maść (skoro tak Was te PCty bolą). Piszecie, że osoby grające na PC wydają majątek na sprzęt, a w grafice tego nie widać. Po pierwsze gry to nie tylko grafika (swoją drogą już wiadomo, że najlepszą grafikę w 2020 roku zaoferuje Microsoft Flight Simulator na PC). Po drugie podam swój przykład - komp złożony na początku 2011 roku (i5-2500K, Radeon 6950 odblokowany na 6970, 4GB RAMu ddr3 1333MHz, HDD 500 GB). Od tego czasu dokupiłem jedynie trzy kości po 4GB RAMu (czyli mam 16) oraz w 2015 roku padła mi grafa więc wymieniłem na GTX 970. I dziś po 9 latach od zakupu dopiero zaczynam planować składanie nowego kompa (tym razem znacznie wydajniejszego). Nawet dziś na tym starym sprzęcie ze średniej półki jestem w stanie uzyskać porównywalną grafikę do wersji konsolowej gier. Kogo zatem piecze tu tyłek? Oczywiście istnieją entuzjaści wymieniający proce i grafę co generację i oni faktycznie mocno przepłacają, ale to nie żadne głąby lecz ludzie świadomi tego faktu i mają prawo wydawać swoją kasę na co tylko chcą. PC oferuje znacznie szerszy wachlarz gatunkowy gier oraz wiele innych możliwości, o których na konsolach można pomarzyć (w końcu to sprzęt do gier, ewentualnie do filmów). Konsola to wygodny i stosunkowo niedrogi wybór, ale należy pamiętać, że coś się dzięki temu zyskuje, a coś się traci. Mnie PC zdecydowanie wystarcza i nie wyobrażam sobie przesiadki na konsolę (wynika to również z gatunków gier jakie preferuję). Gdybym jednak kiedy chciał pograć i w gry na konsoli (istnieją gry w które lepiej grać na konsoli jak FIFA czy PES) to i tak byłby to tylko dodatek do PC, który pozostałby dla mnie nadal główną platformą elektronicznej rozgrywki. Zatem pozwólcie ludziom dokonać własnego wyboru zamiast siać propagandę, nienawiść do PCtów oraz wyśmiewać komputerowych graczy (tylko siebie w ten sposób ośmieszacie i pokazujecie, że musicie jakoś wyładować frustrację).

  94