Komentarze

 • Ferguson Regent i400s - muzyka z internetu i nie tylko

  Ocena komentarza: 2
  zastanawiałem się nad tym modelem, ale ostatecznie wybrałem niższy - i350s. wprawdzie ten gra ładniej, ale jeśli komuś nie zależy na odtwarzaczu CD i Spotify, to ten mój też mogę jak najbardziej polecić :)

  10

 • Marzyliście kiedyś o tym, żeby mieć trzecią rękę?

  Ocena komentarza: 0
  częściej niż rzadziej wolałbym mieć trzecią rękę zamiast świadomości. zdarty łeb jest gorszy od zdartego paznokcia, a ból istnienia od bólu paluszka.

  19

 • NASA o Marsie: terraformacja jest niemożliwa, a to oznacza, że…

  Ocena komentarza: 0
  a mnie jednak mimo wszystko ciekawi bardziej co tam było, a nie co będzie

  45

 • Xiaomi Redmi 4A – witaj królu złoty!

  Ocena komentarza: 0
  to mój pierwszy (prywatny) smartfon. 3 dni spędziłem nad jego spersonalizowaniem. nie dlatego, że było to trudne, ale dlatego, że proponuje tyle opcji. nie męczę go raczej za bardzo, bo poza wężem w starych nokiach, nie uznaję gier na telefonie. wystarczą mi 2-3 ładowania na tydzień, a korzystam głównie z yt (chromecast), komunikatorów (i przeglądarek), aplikacji bankowych i nawigacji. przez ponad rok korzystania ani razu mnie nie zawiódł. w codziennym użytkowaniu mam porównanie tylko do tanich samsungów (ace, young, core prime), które ten bije na głowę. długo myślałem nad jego wyborem i ani trochę nie żałuję, mogę go naprawdę polecić z czystym sercem. proponuję jednak jakąś obudowę, bo zastosowany plastik rzeczywiście lubi wspominać, że telefon był w kieszeni/torbie z kluczami (albo w damksiej torebce ;) ).

  25

 • Specjaliści IT na zarobki nie muszą narzekać (ale liczą na więcej, bo mogą)

  Ocena komentarza: 0
  zdecydowanie wolę procenty w szkle od tych na papierze i w tabelkach. ze statystykami jak z kałachami - nie są ani dobre ani złe, wszystko zależy od intencji operatora (analizującego dane i strzelającego). z tego samego zestawu danych dwóch ekspertów może wyciągnąć różne (czasem nawet sprzeczne ze sobą!) wnioski. podczas mojego ostatniego bezrobocia też zastanawiałem się nad zostaniem programistą, ale zanim znudziło mi się nicnierobienie i zrzędzenie lubej na moje nicnierobienie, robota sama mnie znalazła, a mój poziom programowania pozostał na tym samym poziomie, czyli wiem, którą stroną włożyć płytę ;) w gruncie rzeczy to nie wiem, czy znam kogoś, kto chciałby zarabiać mniej. sam chętnie zarabiałbym więcej, oczywiście robiąc to samo, a najlepiej nic! pozdrawiam wszystkich zarobionych (:

  20