Komentarze

 • Overwatch ma już 7 milionów graczy

  Ocena komentarza: -5
  Jakoś w to nie wierzę. Za taką kasę?!

  18

 • Oort Online - sieciowe RPG z otwartym światem od weteranów z EA i Lionhead

  Ocena komentarza: 6
  cube world online? :)

  18

 • Nie kupuj, ściągaj - rewolucja w grach!

  Ocena komentarza: 0
  @dnetsky: znowu nie takie gorsze - co miesiąc wydatek ok. 50 zł to IMHO jednak sporo jak na kieszeń Polaka. tytułów topowych nie jest znowu tak dużo, by ich cenami argumentować korzyści z takiego abonamentu, a na zakup skuszą się raczej tylko ci, którzy będą z tego korzystali rozsądnie, czyli nie będą grali na raz ;) w dwadzieścia tytułów.
  zakładam też spore problemy z działaniem, gdy dossą się do ich serwerów ludzie z całego świata (że nie wspomnę o lagach).

  94

 • Opera 10 - za dobra, by ją ignorować

  Ocena komentarza: 0
  porównanie wykorzystania pamięci w starciu FF vs reszta chyba nie uwzględnia KONIECZNOŚCI obładowania tej przeglądarki wtyczkami, bo bez nich FF jest niepraktyczny (tutaj już wolę Chrome/Chromium).

  co do tekstu to popieram squidera - info o zarządzaniu niechcianymi treściami na pewno przekonałoby sporo osób do tego programu.

  mnie MOCNO wnerwia jedna rzecz w Operze - nie mogę usuwać/edytować zakładek tak jak to robię wszędzie, czyli klikam w menu na Zakładki i najeżdżając wskaźnikiem na wybrany link używam prawego klawisza, by uruchomić dodatkowe opcje - tu to nie działa, prawy klawisz jest "martwy". Niby pierdółka, ale zawsze niemile mnie to zaskakuje, bo wydaje mi się ta opcją oczywistą (znaczy działa wszędzie poza Operą). wiem, wiem, sa inne metody, w tym sidebar, ale...

  ps. są tez niewielkie problemy z Synchronizacją - nie zawsze obie wersje przeglądarek prezentują się tak samo (w zakresie synchronizowanych elementów).

  60