Komentarze

 • FortiGate-30E to wielofunkcyjne zabezpieczenie dla firm

  Ocena komentarza: 0
  Forti jest Super dla kogoś co się tylko tym zajmuje, inny powinni jednak poszukać bardziej przyjaznych urządzeń. Polityka licencyjna nie jest zbyt przyjazna dla portfela, dla logów trzeba kupić osobne urządzenie, dla sprawdzania maili też, konkurencja potrafi to zintegrować w jednym urządzeniu w przystępnej cenie i lepszym interfejsie.
  Ale najgorsze w Forti są aktualizacje, które sprawiają problemy, mogą nie dać się zainstalować lub spowodują, że niektóre funkcje będę upośledzone albo upośledzają funkcjonalność całego urządzenia.
  Miałem kilka Forti i mimo dużych zalet poszedłem do konkurencji, bo wodotrysków nie potrzebuję a urządzenie ma działać, konfiguracja nie powinna wymuszać znajomości CLI, aktualizacje powinny być spójne.
  I u konkurencji zdarzają się potknięcia ale na ten moment jednak jakoś lepiej to działa ;-)

  7

 • Poznaj opinie pań o telewizorach LG

  Ocena komentarza: 1
  Zwykle tego nie robię, ale już wytrzymać nie mogłem: :informacje w artykule" - ani to strawne, ani przydatne, czytać też się nie da, słowotok techniczny bez kszty przydatnej informacji, ceny brak, porównania do innych, choćby co jest lepsze, po prostu bełkot.

  4

 • OKI B401dn - test, cena, opinie

  Ocena komentarza: 3
  Ceny materiałów eksploatacyjnych tej drukarki są porażające.

  Plastiki obudowy łatwo ulegają uszkodzeniu (szczególnie w środku) co skutkuje zezłomowaniem drukarki (mechanizmy wewnętrzne działają na plastikach obudowy - TRAGEDIA)

  10

 • QNAP NMP-1000P - odtwarzacz multimedialny HD

  Ocena komentarza: 0
  Cena trochę astronomiczna

  14