Komentarze

 • Jaki iPhone kupić? TOP 5

  Ocena komentarza: 0
  @Aranda Będę się trzymał wersji, w której polecam pobawienie się iPhonem. Wiem, że jabłczany ekosystem nie jest dla dramatycznej większości naszej społeczności, ale jeśli ktoś chce system poznać, to, o ile nie może od kogoś telefonu najzwyczajniej pożyczyć, może to zrobić za około 1000zł (spytałem allegro o ceny iPhone 7). Możliwe, że jeśli ktoś już system pozna, to za stwierdzeniem 'żaden' dorzuci jeszcze jakieś sensowne argumenty,
  poza śmiesznymi o dual sim.

  22

 • Jaki iPhone kupić? TOP 5

  Ocena komentarza: 2
  Brakuje mi na liście iPhone 8 plus (może to przez tę dominację XS Max :O). Nie rozumiem też, dlaczego (droga redakcjo) wpisaliście inne systemy, począwszy od XR - chyba, że chodziło o system instalowany w chwili wydania telefonu. Na każdym wymienionym modelu można zainstalować iOS 13.3.

  Co do komentarzy 'żaden' - polecam pobawić się iPhonem - sam zacząłem przez pracę, więc miałem dużo łatwiej. Polubienie platformy poszło tak daleko, że kupiłem iPhone 8 (żałuję, że nie plus - więcej pamięci, więcej optyki, więcej ekranu i baterii). Nadal mam telefon z Androidem i obydwoma platformami bawię się jako programista i użytkownik.

  22