Komentarze

 • TOP 5: Jaki program do fakturowania i handlu w chmurze. TiF trendy 2018

  Ocena komentarza: 0
  @OfnIrian Producenci oprogramowania online naprawdę duży nacisk kładą na bezpieczeństwo danych więc o to bym się nie martwił. Sam korzystam z www.bizin.pl już od dwóch lat, jestem bardzo zadowolony i często pojawia się na wysokich miejscach w rankingach więc dziwi mnie trochę, że go tu nie ma.

  7

 • Facebook Marketplace - tablica ogłoszeń otwarta dla Polaków

  Ocena komentarza: 0
  No i nareszcie jakaś konkurencja. Doświadczyłem już zmian na allegro i mi w pięty idzie powoli bo i na kupujących się wszystko odbija przecież. Równia pochyła niestety... A już po tym wpisie http://netgraf.pl/blog/dlaczego-lepiej-sprzedawac-u-siebie-niz-placic-prowizje-na-allegro,20 i zobaczeniu wszystkiego co nas czeka od lutego ręce mi opadły...ci ludzie nie walczą o dalszy rozwój tylko żeby alle padło trupem.

  2

 • Keylogger w laptopach HP - zagrożone modele i rozwiązanie problemu

  Ocena komentarza: 0
  WYdaje mi się, że oni liczą na to, że człowiek się nie zorientuje po prostu, ale na szczęście ogarnięci ludzie istnieją. Mam nadzieję, że się ogarną bo to już właśnie ich druga wpadka. Co innego jak się natkniesz bo Ci ktoś podrzucił specjalnie, jak firma z premedytacja jest naciągaczem, albo na przykładzie tego https://www.spyshop.pl/blog/jak-zhakowac-maszyne-do-pisania/ co innego jak korzystasz z HP od x lat i drugi raz wpadka z keyloggerem, traci się zaufanie - nie każdy musi się znać na kompach na tyle żeby sterowniki bez paczek instalować ;)

  5

 • Hosting Photobucket resetuje gorące linki do zdjęć - teraz trzeba płacić

  Ocena komentarza: 0
  Jeśli ktoś hostował tam zdjęcia to lepiej sobie przerzucić to gdzie indziej (można importować - tu instrukcja: https://esprzedaz.com/artykuly/a/139/esprzedaz-pomaga-uzytkownikom-serwisu-photobucketcom ). Absolutnie nie wierzę, żeby ktoś im te 400 (chyba dolarów, a nie funtów) naprawdę płacił. Ja nawet w złotówkach bym w życiu nie zapłacił tyle.

  4