Komentarze

 • Najlepsze gry ze świata Gwiezdnych Wojen

  Ocena komentarza: 3
  eh ta dzisiejsza młodzież.. A o "symulatorze" Tie Fighter to już nikt nie pamięta ;) to była jedna z najlepszych gier :)

  11

 • W Destiny 2 lada dzień rozpocznie się Sezon Świtu - nadciągają nowości

  Ocena komentarza: 0
  ehehe… ambitne plany to mieli już dawno temu. Jestem bardzo zadowolony, że po Forsaken już nie wydaje na D2 kasy :) Już za dodatki Ozyrysa i ten poprzeni powinni przeprosić swoich fanów. A z tego co ludzie piszą na przeróżnych forach to ten ostatni to też przegięcie... zawartości tyle co w Ozyrysie, a cena jak za forsakena. Cóż... Bungo wie jak doić graczy.

  2

 • Komputer gamingowy czy konsola?

  Ocena komentarza: 0
  Wybrałem z czytsego sentymentu Xboxa One X. Wczesniej miałem 360, poźniej OneVideo, teraz zmieniłem na X. Dlaczego? Wiem, że na PS4 są konkretne exclusive gry. Za XoX przemawia jednak wygodniejszy pad ( kwestia oczywiście gustu ), achivementy + spora ilość już zakupionych gier. Brakuje mi wprawdzie kilku gier z PS4, ale... jest jeszcze życie, które wystarcz na tyle by nie starczyło czasu na gry :) Wiec i tak musze robić selekcje w co grać, a co odpuścić. I jak pisałem wczesniej, sentymemt wygrał do Xboxa i win 10 :)

  127