Komentarze

 • Nintendo Switch z Windows 10? Dell prezentuje konsolę Alienware Concept UFO

  Ocena komentarza: -4
  W ankiecie brakuje odpowiedzi "Mam to gdzieś" :)

  7

 • LG stawia na telewizory 8K - prezentuje aż 8 takich urządzeń

  Ocena komentarza: 1
  Ssanie w banie. Nabijanie bzdetów. 0,1% ludzi stać na sprzęt ktory wykorzysta i naprawdę wyswietli 8k a tu jaranie sie jakby to była codzienność jutra. Mam 42 lata i - 1 wadę wzroku, pokażcie mi 4k i 16k i gowno zobaczę. Różnica żadna. Marketingowe napędzanie podobne do mega pixeli w aparatach. Nikt tego nie widzi ale ważne żeby mieć wiecej. Z kogo wy robicie kretynów?

  10

 • LG stawia na telewizory 8K - prezentuje aż 8 takich urządzeń

  Ocena komentarza: 1
  Bezedura. 4k to obecnie mżonka. 8k to sc-fi w materii tv.

  10

 • A jeśli Microsoft nie chce, byśmy kupowali nowego Xboxa?

  Ocena komentarza: -1
  Streaming? Jaki streaming. Mowicie o usłudze która zadowoli najwyżej siedmiolatki grajace w platformówki bo lag bedzie ZAWSZE a nie znam zadnego normalnego gracza który z wlasnej woli będzie grał z lagiem. I to czesto podwójnym bo bo wyobraźcie sobie taki scenariusz : grasz online w BF masz "niewielki lag bo grasz na streamie ale tam gdzieś jakaś maszyna to przerabia i musi być połączona z serwerami gry gdzie jak wiadomo też jest lag ( wiekszy mbiejszy ale zawsze lag). Jak dla mnie nie do przyjęcia i nie do przeskoczenia nawet dla Microsoftu.

  18

 • A jeśli Microsoft nie chce, byśmy kupowali nowego Xboxa?

  Ocena komentarza: 0
  Bzdura. Microsoft już dawno przestał zarabiać na sprzedaży konsol. To bardziej jak u dealera "pierwsza działka gratis" (prawie) po to zeby regularnie opłacać usługi i kupować gry w cyfrowych wersjach. Kazda kolejna konsol wywoły wała takie bzdurne kalkulacje a fakty byly takie że konsola drozała w stosunku do poprzednie albo nieznacznie albo wcale. Wyssane z palca teorie oderwane od znanych faktów i wskazujące na totalny brak znajomości tematu.

  18

 • Taniej się nie da - 400 dolarów to absolutne minimum za PS5 i nowego Xboxa

  Ocena komentarza: 2
  @xmanmaciej blaszaka? Za 2500? Chyba do grania w pasjansa. A zeby zagrać za 6 miesiecy w pasjansa 2.0 inwestycja kolejne 700? Powodzenia.

  46

 • Playstation 5 czy nowy XBOX Series X - dla mnie wybór jest prosty

  Ocena komentarza: 1
  Wybór konsoli "nastepnej" jest dla większości ludzi dość oczywisty. W dobie kompatybilności wstecznej i faktu że większość gier zakupiłem w wersji cyfrowej (przypisane do konta) nie zmienię Xboxa na PS5 choćby, jak to napisał autor "robił smothie...i te wszystkie inne". Co do masochizmu grania w strzelanki na padzie: czy autor brał kiedyś udział w wyscigach ze zwiazanymi nogami? Ja brałem i nie widziałem w tym nic złego dopuki wszyscy zawodnicy mają też zwiazane nogi. Po czasie mozna dojść do dość dużej wprawy i docenić przewagę wygodnej pizycji w fotelu nad garbieniem się przed komputerem. Latami gralem na komputerze, teraz nie wyobrażam sobie powrotu do klawiatury i myszy. PS. Czuję się dotknięty porownaniem do małpy wciskającej kolorowe guziki. To że autor jest słabo rozwinięty manualnie i sterowanie kciukiem (który jest sprawny jedynie u ludzi i małp) jest dla niego zbyt dużym wyzwaniem nie powinno być piwodem obrażanie lepiej rozwiniętych. Pizdrawiam.

  51