Karty graficzne

Tego jeszcze nie było! Acer prezentuje swoją kartę graficzną… Intel Arc A770

przeczytasz w 1 min.

Karta graficzna Intel Arc A770 w wersji dla komputerów Acer Predator. Sprzęt nie będzie dostępny w sprzedaży detalicznej, ale wygląda zjawiskowo.

Przed nami premiera kart graficznych Intel Arc A770 i A750 – konstrukcje pojawią się w referencyjnych wersjach Intela, ale swoje warianty przygotowują też inni producenci. Ostatnio pisaliśmy o modelach marki ASRock. Teraz swój model zapowiedział Acer Predator.

Karta graficzna Intel Arc A770 w wersji Acer Predator

Producent zaprezentował autorską wersję karty Intel Arc A770, która będzie napędzać nowe desktopy z linii Acer Predator (najpewniej nie będzie można jej kupić osobno, jak np. modele ASRock).

Pierwsze co rzuca się w oczy to wygląd karty. Konstrukcja została wyposażona w spore chłodzenie z dwoma wentylatorami – na środku umieszczono turbinę, a na końcu większe, podświetlane śmigiełko. Chłodzenie na pewno przyciąga uwagę. Jak będzie działać? Tego nie wiadomo.

Producent nie ujawnił dokładnej specyfikacji karty. Wiemy, że na pokładzie znalazł się układ graficzny Intel Alchemist ACM-G10 z 4096 jednostkami cieniującymi. Nie wiadomo czy model Acer Predator został wyposażony w 8 GB, czy 16 GB pamięci VRAM (specyfikacja pozwala na konstruowanie i takich, i takich wersji).

Co myślicie o nowej karcie Acer Predator? Podoba wam się taki odważny design?

Źródło: Acer Predator

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KMN123
  0
  Nazwa chyba jednak wyrost... Oferta będzie kierowana chyba tylko do kolekcjonerów ciekawostek.
  • avatar
   zack24
   -2
   Acer... Predator... Jakby to miało coś znaczyć. Podejrzewam, że seria ma skusić mało rozeznanych w czym rzecz się ma cała. Taki zabieg marketingowy, na który mógł się połasić acer w komplecie z niebieskimi wariatami...
   • avatar
    Blumko
    -4
    Akcja na gieldzie Binance! Do wygrania 40000$ w NFT!!! Skorzystaj z mojego linka polecajacego i a dostaniesz szanse na zgarniecie NFT za darmo! Dzialamy nie spimy!
    https://wn.nr/NqBWEb
    • avatar
     Blumko
     -6
     Zarejestruj się z mojego linku polecajacego na giełdzie Bybit i zacznij handlowac kryptowalutami już dzis!
     https://www.bybit.com/en-US/invite?ref=KZVX8Y%230
     • avatar
      Blumko
      -6
      Akcja na gieldzie Kucoin! Skorzystaj z mojego reflinka aby miec szanse na zgarniecie kasy i NFT! Dzialamy nie spimy!
      https://wn.nr/GkKrpv