Laptopy

Acer zwraca pieniądze za laptopy V13, R13 i S7 - nawet 600 złotych

przeczytasz w 1 min.

Promocja obejmuje modele V13, R13 i S7 zakupione od 10 listopada - w przypadku najbogatszych konfiguracji można odzyskać nawet 600 złotych.

Acer - promocja Bonus Innowacyjny

Firma Acer rozpoczęła promocję dla kupujących wybrane modele laptopów z serii V13, R13 i S7 – mogą oni otrzymać zwrot części poniesionych kosztów i w zależności od modelu jest to nawet 600 złotych.

Promocja obejmuje modele zakupione między 10 listopada 2015 a 11 stycznia 2016 roku i jest honorowana w następujących sklepach na terenie naszego kraju: Alsen, Avans, Electro.pl, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neo24, Neonet, Redcoon.pl, Saturn, Vobis, x-kom.

Na jaką kwotę zwrotu możemy liczyć? W przypadku modeli V13 jest to 50 – 200 złotych, natomiast kupujący modele R13 i S7 mogą liczyć już na odpowiednio 400 i 600 złotych – szczegóły na ten temat kwot za poszczególne modele znajdziecie na stronie organizatora akcji.

Co zrobić, aby otrzymać zwrot pieniędzy. Należy w terminie do 10 dni kalendarzowych od daty zakupu produktu wypełnić stosowny wniosek na stronie producenta – w tym także przesłać kopię dowodu zakupu laptopa. Warto pamiętać, że promocja ta nie może być łączona z innymi promocjami organizowanymi przez firmę Acer. Regulamin akcji znajdziecie na stronie producenta.

Źródło: Acer

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Nie wiem dlaczego to się nazywa Bonus Innowacyjny.
  Taka nazwa raczej pasowała by do sytuacji, gdyby bonusowo odnawiali sprzęt.
  Do tańszych modeli, np. wymiana karty wifi N na AC lub dołożenie RAM, karty combo Wifi/BT zamiast gołego Wifi, do droższych wymiana HDD na SSD. W tych z SSD zmiana na większą pojemność.
  Najlepiej do wyboru, jedni wolą z 4GB Ram rozszerzenie do 16GB, a inni z 512GB HDD na 256GB SSD w wersji pro.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Dziwnym trafem są to akurat najdroższe sklepy. Wystarczy tylko znaleźć inny sklep zwłaszcza taki co nie ma wliczonej marży bankowej do cen (przy zakupie kartą doliczana jest prowizja bankowa) a wychodzi taniej niż w tej promocji.
   • avatar
    pokey
    0
    O.K. Acer potrzebuje danych osobowych do zbadania rynku. Ten fragment dyskwalifikuje moim zdaniem tą promocję.

    "Acer zastrzega sobie prawo do wycofania niniejszej promocji w dowolnym momencie i bez ostrzeżenia, publikując stosowne oświadczenie o takiej decyzji na swojej stronie"

    Czyli teoretycznie mogą pozbierać dane za darmo.