Laptopy

Acer zwraca pieniądze za laptopy V13, R13 i S7 - nawet 600 złotych

Paweł Maziarz | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Promocja obejmuje modele V13, R13 i S7 zakupione od 10 listopada - w przypadku najbogatszych konfiguracji można odzyskać nawet 600 złotych.

Acer - promocja Bonus Innowacyjny

Firma Acer rozpoczęła promocję dla kupujących wybrane modele laptopów z serii V13, R13 i S7 – mogą oni otrzymać zwrot części poniesionych kosztów i w zależności od modelu jest to nawet 600 złotych.

Promocja obejmuje modele zakupione między 10 listopada 2015 a 11 stycznia 2016 roku i jest honorowana w następujących sklepach na terenie naszego kraju: Alsen, Avans, Electro.pl, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neo24, Neonet, Redcoon.pl, Saturn, Vobis, x-kom.

Na jaką kwotę zwrotu możemy liczyć? W przypadku modeli V13 jest to 50 – 200 złotych, natomiast kupujący modele R13 i S7 mogą liczyć już na odpowiednio 400 i 600 złotych – szczegóły na ten temat kwot za poszczególne modele znajdziecie na stronie organizatora akcji.

Co zrobić, aby otrzymać zwrot pieniędzy. Należy w terminie do 10 dni kalendarzowych od daty zakupu produktu wypełnić stosowny wniosek na stronie producenta – w tym także przesłać kopię dowodu zakupu laptopa. Warto pamiętać, że promocja ta nie może być łączona z innymi promocjami organizowanymi przez firmę Acer. Regulamin akcji znajdziecie na stronie producenta.

Źródło: Acer

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Nie wiem dlaczego to się nazywa Bonus Innowacyjny.
  Taka nazwa raczej pasowała by do sytuacji, gdyby bonusowo odnawiali sprzęt.
  Do tańszych modeli, np. wymiana karty wifi N na AC lub dołożenie RAM, karty combo Wifi/BT zamiast gołego Wifi, do droższych wymiana HDD na SSD. W tych z SSD zmiana na większą pojemność.
  Najlepiej do wyboru, jedni wolą z 4GB Ram rozszerzenie do 16GB, a inni z 512GB HDD na 256GB SSD w wersji pro.
  2
 • avatar
  Konto usunięte
  Dziwnym trafem są to akurat najdroższe sklepy. Wystarczy tylko znaleźć inny sklep zwłaszcza taki co nie ma wliczonej marży bankowej do cen (przy zakupie kartą doliczana jest prowizja bankowa) a wychodzi taniej niż w tej promocji.
 • avatar
  pokey
  O.K. Acer potrzebuje danych osobowych do zbadania rynku. Ten fragment dyskwalifikuje moim zdaniem tą promocję.

  "Acer zastrzega sobie prawo do wycofania niniejszej promocji w dowolnym momencie i bez ostrzeżenia, publikując stosowne oświadczenie o takiej decyzji na swojej stronie"

  Czyli teoretycznie mogą pozbierać dane za darmo.