Gry komputerowe

Gra MMO AION niebawem otrzyma aktualizację do wersji 4.5 - Europa wciąż czeka na 4.0

przeczytasz w 1 min.

Twórcy z NCSoft w dalszym ciągu pracują nad AION. Niedawno mieliśmy wersję 4.0, a już za kilka dni pojawi się wersja 4.5.

aion gra mmo free to play aktualizacja 4.5 europa 4.0 polska wersja językowa

Firma NCSoft zajmująca się produkcją wielu ciekawych gier komputerowych, należących głównie do gatunku MMO w dalszym ciągu pamięta o rozwoju swoich produkcji. W połowie czerwca informowaliśmy, że na europejskich serwerach gry AION, którymi opiekuje się Gameforge, jest wdrażana aktualizacja do wersji 4.0. Teraz jak się okazuje, twórcy gry kończą już prace na kolejną aktualizacją, tym razem do wersji 4.5.

Gra free-to-play AION swoje lata już ma i mimo wszystko w dalszym ciągu przyciąga do siebie ogromną ilość graczy. Dodatkowo producent nie zapomina o jej dalszym rozwoju. Na wielu serwerach funkcjonuje już wersja 4.0, a tymczasem twórcy pokusili się o przygotowanie wersji 4.5, która już 29 lipca pojawi się na koreańskich serwerach gry.

Niestety marne to pocieszenie dla europejczyków, gdyż ci muszą jeszcze czekać na uruchomienie oficjalnych serwerów z wersją 4.0, co powinno nastąpić w sierpniu. Warto dodać, że na europejskich serwerach od 31 lipca pojawi się także polska wersja językowa gry.

aion free to play walka elyos asmodian

Aktualizacja 4.5 do gry AION ma wprowadzić nową klasę postaci „The Aethertech”, która wykorzystuje mechaniczne pojazdy. Postać ma być przeznaczona głównie do prowadzenia rajdów oraz innego rodzaju masowych pojedynków w trybie PvP. Nowa klasa postaci doskonale sprawdzi się zarówno w walkach na krótkim, jak i długim dystansie. Na jej wyposażeniu znajdą się takie bronie jak: Rail Gun, różnego rodzaju miecze, elektryczne lasso, czy też wyrzutnia rakiet.


To jednak nie wszystkie nowości, jakie czekają w AION 4.5, niestety na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy aktualizacja trafi do Europy, która wciąż czeka na wersję 4.0, która dla przypomnienia wprowadza m.in. dwie nowe klasy.


Źródło: joystiq, vg247, incogamers, mmovault, aionfreetoplay

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ADiS_
  0
  W L2 nie ma teraz takiego cyrku jak widze na tych filmikach
  Czym grasz ?
  Robocopem xD
  Co za syf....
  • avatar
   renholder1987
   0
   Coraz bardziej w strone lineage 2 idzie ten aion.A 4,5 z mechem to już przesada...
   • avatar
    Damian Szymański
    0
    Muszę przyznać, że sam trochę kiedyś w AIONa grałem. Najpierw przez ftp, później przerwa i wróciłem jak testowali bete ftp i dostałem z testów veterana. Pograłem po premierze chwilę - zrobiła się nudna i monotonna no i zabrakło czasu. Jednak teraz jak patrzę na to co wprowadza patch 4.0 i 4.5, to faktycznie, mam wrażenie, że gra zmierza w złym kierunku.

    Witaj!

    Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
    Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

    Połącz konto już teraz.

    Zaloguj przez 1Login