• benchmark.pl
 • Android 4.3: system pokazany w Tajlandii - wideo

Android 4.3: system pokazany w Tajlandii - wideo

przeczytasz w 1 min.

Nakręcone wideo jasno sugeruje za to, że dość znaczenie zmieniony zostanie m.in. interfejs kamery.

Android 4.3 pokazany w Tajlandii

Google nie śpieszy się z zapowiedzią i udostępnieniem kolejnej wersji systemu z logo zielonego robota. Niektórzy mieli już jednak okazję zobaczyć, jak prezentuje się Android 4.3 Jelly Bean.

Większość osób liczyła na to, że Android 4.3 pokazany zostanie na konferencji Google I/O 2013. Tak się jednak nie stało, co zresztą było sporą niespodzianką. Nie mniejszą jest chyba to, że Androida 4.3 pokazano po raz pierwszy w Tajlandii, podczas Thailand Mobile Expo.

Zwiedzający mieli okazję oglądać m.in. dobrze znanego nam już Nexusa 4. Dość szybko dostrzeżono jednak, że pracuje on pod kontrolę Androida nie w wersji 4.2.2, a wyczekiwanego następcy - 4.3.

Zarejestrowano to na kilku zdjęciach oraz krótkim wideo. Niestety materiałów nie jest dużo, a poza tym ich jakość pozostawia nieco do życzenia. Próżno zatem oczekiwać tego, że zdradzą wszystkie nowości, jakie przyniesie ze sobą nowa wersja najpopularniejszego systemu mobilnego.

Zmian może nie być wiele, a przynajmniej tak to wygląda na pierwszy rzut oka. Jeśli jednak otrzymamy już okazję do zagłębienia się w nową wersję systemu, to z pewnością będzie można zauważyć dużo więcej. Nakręcone wideo jasno sugeruje za to, że dość znaczenie zmieniony zostanie m.in. interfejs kamery.


Kiedy wreszcie zadebiutuje Android 4.3 Jelly Bean? Oficjalnych informacji wciąż brakuje, ale najbardziej prawdopodobnym terminem wydaje się obecnie przełom czerwca i lipca.

Źródło: slashgear, bgr

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  14
  A już za rok w Europie!
  • avatar
   DragDay7
   2
   Przez praktyki producentów jesteśmy bez możliwości wyboru systemu - choć mi to specjalnie nie przeszkadza. Co prawda można zrzec się gwarancji, ale - no właśnie - komu uśmiecha się tracić gwarancję na rzecz zmiany systemu? Wszak tracimy gwarancję na sprzęt, który ma niewiele wspólnego z oprogramowaniem. Z drugiej strony, użytkownik z wolną ręką w systemie może uszkodzić sprzęt, co gwarancja nie powinna uwzględniać. Jednak wolałbym trochę swobody, dobry chłopak jestem... :D
   • avatar
    Pan Piksel
    2
    jak dobrze miec nexusa.. :>
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Ja poczekam moze po nexus 4 wypuszcza szybko na LG Optimus G
     • avatar
      PIRAT_PL
      0
      co mi po 4.3
      Jak mój ZTE ma 4.0.4 Ice Cream, niech pierw android na bieżąco umożliwia aktualizację wszyskim smartphonom a nie tylko 10 może 20 smartphonów ma możliwość aktualizacji na bieżąco.
      Jak to będzie w przyszłości to będzie mnie interesował 4.3
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Co tam, 4.3. Ważne jaka fajna "trytytka" trzyma tego Nexusa, aby nikt nie zajumał :D
       • avatar
        Konto usunięte
        -1
        Kolejna nie wnosząca nic nowego wersja androida
        • avatar
         david_89
         -2
         łomatko co za zapłon, news na androidowych stronkach dostępny od przeszło tygodnia...