Gry komputerowe

Anno 1800 z darmowym tygodniem i dodatkową zawartością

przeczytasz w 1 min.

Twórcy Anno 1800 przygotowali coś dla graczy, którzy do tej pory nie przekonali się do zakupu gry, jak również dla tych, którzy już się przy niej bawią.

Anno 1800 za darmo

Z okazji targów Gamescom 2019 Ubisoft pokusił się o mocne akcenty związane z Anno 1800. Jeden z nich to udostępnienie gry (chociaż nie w całości) za darmo. Wprawdzie tymczasowo, ale na wystarczająco długi okres do zapoznania się z rozgrywką.

Do 25 sierpnia trwa darmowy tydzień z Anno 1800, w ramach którego można sprawdzić pierwsze trzy poziomy w trybie fabularnym, a także tryb wieloosobowy oraz tryb dnia i nocy. Ten ostatni element jest o tyle interesujący, że nie trafił jeszcze do pełnej wersji gry (zmieni to zbliżająca się aktualizacja).

Anno 1800 dodatki

Druga kwestia to dodatki do gry. Udostępniono zwiastun przybliżający trzy pakiety. Pierwszy, Zatopione skarby, jest już dostępny. Drugi, Botanika, zadebiutuje 10 września i pozwoli rozbudować swoje miasto o ogród botaniczny. Trzeci, Przeprawa, zostanie udostępniony zimą i zaoferuje graczom niebezpieczną, arktyczną przygodę.

Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!