Telefony

Apple: o iPhone 5, iPad 3 i budżetowym smartfonie

przeczytasz w 1 min.

Czerwcowa konferencja Apple przeszła już do historii, jednak musicie przyznać, że zabrakło na niej m.in. iPhone 5. Na szczęście zachodnim źródłom udało się zebrać kilka faktów na temat najnowszego smartfona Apple.

Ma on mieć dwurdzeniowy procesor Apple A5, ten sam który znajdziemy w tablecie iPad 2. Może on mieć jednak niższy zegar i wydajność, by ograniczyć pobór energii i wydzielanie ciepła. Oprócz tego znajdziemy w nim aparat o rozdzielczości 8 MPix, co jest całkiem niezłym wynikiem. Nowy smartfon Apple pod względem wyglądu nie powinien różnić się od obecnie dostępnego iPhone 4.
 

Smartfon Apple iPhone 4
 

Udało się też zdobyć ciekawą informację na temat tabletu iPad 3. Ma on mieć ekran Retina, oczywiście dostosowany do swojej wielkości. Niestety nie jest znana dokładna jego rozdzielczość.

Oprócz tego Apple zastanawia się nad wprowadzeniem budżetowego telefonu przeznaczonego dla krajów rozwijających się. Ma on bazować na iPhone 4 i przełamać dominację Nokii na biedniejszych rynkach. Jednak wydaje się to informacja co najmniej dziwna, gdyż tani telefon nie kojarzy się nam w żaden sposób z iPhone 4.
 

Więcej o Apple:

Źródło: DailyTech

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  następne szroty wypuszczają za kosmiczne ceny
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   trolujesz, nic wiecej.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Z tą wersją budżetową to musi być ściema..
    Steve nigdy by się na to nie zgodził tj. na czym mają zaoszczędzić? dają mniej ramu - zacznie sie ciąć, dają gorszy procesor - tym bardziej zacznie sie ciąć, a może.. dadzą oporowy wyświetlacz ;p
    nigdy sie nie uda zrobić idealny tani telefon, a jeśli sie uda to 'normalna' wersja sensu już nie będzie mieć
    • avatar
     romisz
     0
     ponadto z takich ploteczek to aparat 8Mpx ma dostarczyć Sony, ponadto podobno tak jak już jest napisane iPhone ma dostać młodszego brata a "flagowy" telefon ma mieć większy ekran (może 4 cale???) i zerwać z dotychczasowym design-em i pokazać zupełnie nową stylistykę... i podobno premiera ma być na konferencji w sierpniu... ale to tylko plotki(poza aparatem od Sony, który jest prawie pewny) które może się sprawdzą... czas pokaże:)
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Wszystkie te plotki są zupełnie wyssane z palca, a większość z nich jest oczywista (np. to, że aparat będzie miał rozdzielczość 8mpx czy ta sama rozdzielczość i wielkość ekranu). Apple jak dotychczas nie podało żadnej informacji co do wyglądu ip5, czy też jego specyfikacji. Życze im tylko tylko, żeby ip5 był jeszcze bardziej udany niż jego poprzednik, deklasując wszystkie maszynki z Androidem, ceną niestety również.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       http://www.joemonster.org/art/17365/Dlaczego_Sean_Connery_jest_prawdziwym_twardzielem_

       amen...