Laptopy

Apple przygląda się rynkowi netbooków

przeczytasz w 1 min.

Jeśli od początku obserwujecie rynek „tanich” netbooków, to z pewnością zauważyliście, że już niemal wszyscy producenci przenośnych komputerów rozpoczęli produkcje tego typu urządzeń. Jedną z ostatnich firm w branży, która póki co nie przedstawiła ani jednego modelu komputera tego typu, to właśnie Apple. Co w takim razie dzieje się z Apple? Okazuje się, że producent spokojnie przygląda się rynkowi i coś planuje...

Sam Steve Jobs skomentował, że Apple nie chce partycypować w rynku tanich laptopów ale nie oznacza to, że nie myśli o „pewnych, interesujących rozwiązaniach” dotyczących tego typu konstrukcji. Brzmi to bardzo enigmatycznie ale jak donosi internetowy serwis Fudzilla wiele wskazuje na to, że Apple jednak pracuje nad nowym produktem, który może przypominać koncepcje netbooka.

Nie należy jednak spodziewać się, że tajemnicze urządzenie będzie cenowo odpowiadać obecnie dostępnym rozwiązaniom typu Eee PC czy Wind. Mówi się, że produkt Apple może być czymś pomiędzy możliwościami iPhone'a, a typowego MacBooka. Póki co wiele w tym niejasności ale trudno sobie wyobrazić brak Apple w segmencie rozwiązań zbliżonych do netbooków.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!