Chłodzenie

Arctic z optymizmem patrzy w przyszłość i przeprowadza się do większej centrali

przeczytasz w 1 min.

Istnieje od niespełna dwóch dekad, ale już teraz odgrywa istotną rolę wśród producentów chłodzeń. Firma Arctic prężnie się rozwija i ma w planach robić to nadal, o czym najlepiej świadczy przeprowadzka do większej centrali.

Założona w 2001 roku firma Arctic jest znana z wydajnych, uniwersalnych, łatwych w montażu i dobrze prezentujących się chłodzeń. Aktualnie próbuje walczyć o nowych klientów i wygląda na to, że odświeżony katalog produktów przynosi rezultaty. Najlepiej świadczy o tym ostatnia przeprowadzka.

We wtorek, 22 maja, otwarty został nowy biurowiec w Brunszwiku, który staje się oficjalną siedzibą firmy Arctic. Znajduje się on tylko kilka kilometrów od poprzedniej centrali, a jest zdecydowanie większy. To odpowiedź na to, że aktualnie na sukces niemieckiego producenta pracuje już prawie 30 osób, a więc całkiem sporo jak na przedsiębiorstwo koncentrujące się na niedużym wycinku rynku.

Przy biurowcu pojawił się też nowy, również większy, magazyn. – „Przeprowadzka stwarza idealne środowisko pracy i toruje drogę do przyszłego wzrostu”, powiedział dyrektor ds. sprzedaży, Peter Jankowski. W szeregach firmy Arctic pojawili się ostatnio dwaj nowi eksperci od marketingu oraz dwójka specjalistów od analityki. To wyraźnie pokazuje, że producent nie zamierza stać w miejscu. Czas pokaże, co z tego wyniknie.

Źródło: Arctic

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!