Gry

Tak wygląda rozgrywka w Assassin's Creed: Unity

przeczytasz w 1 min.

Świeży gameplay prosto z targów E3.

Assassin’s Creed: Unity co-op

Jednym z najważniejszych elementów konferencji Ubisoft na targach E3 był Assassin’s Creed: Unity. Najpierw zaprezentowany został zupełnie nowy zwiastun tej gry, ale okazało się, że to tylko początek. Następnie na scenę wkroczyli bowiem twórcy – przedstawili oni ponad 7-minutowy fragment faktycznej rozgrywki.

Gameplay ten miał pokazać ogólną mechanikę rozgrywki, ale też zwrócić uwagę na charakterystykę świata. Twórcy chwalą się bowiem, że zamiast zaskryptować go, zaprojektowali system, dzięki któremu poszczególne elementy kierują się ogólnie przyjętymi zasadami działania, niejednokrotnie niezależnie od poczynań gracza. Świat ma po prostu tętnić życiem.

Czy to się udało? Cóż, o tym pewnie tak naprawdę przekonamy się dopiero po premierze gry Assassin’s Creed: Unity. Ta planowana jest na 28 października bieżącego roku. Platformami docelowymi są konsole PlayStation 4Xbox One, jak również komputery osobiste.

Do premiery pozostało zatem jeszcze naprawdę dużo czasu. Nie pozostaje nam więc nic innego jak obejrzeć najnowsze materiały wideo. Zwiastun:

…oraz gameplay:

Źródło: VG247

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  xyzi5
  4
  Wszystko pięknie i ładnie :)..tylko , że mały niesmak i niedosyt po WD zostaje UBI^^
  • avatar
   Antiax
   0
   Prezentuje się zacnie. I teraz widzimy jakie byłby efekty, gdyby stare konsole "umarły" dużo wcześniej. A tak hamowanie rozwoju przez lata.
   • avatar
    dariuszd1
    0
    A ile VRAM będzie potrzebować..? 6GB?
    Na filmiku widać, że coś tnie się przy ruchu, podobnie jak w Watch Dogs.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     szczerze ..wydaje mi się czy AC się cofa w rozwoju wzrok orła jak w jedynce pasek życia wrogów jak w revalation i nadgarstkowa broń palna jak w dwójce

     Witaj!

     Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
     Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

     Połącz konto już teraz.

     Zaloguj przez 1Login