Karty graficzne

ASUS GeForce GTX 1070 Ti w niereferencyjnej wersji Cerberus

przeczytasz w 1 min.

Model Cerberus to kolejna propozycja, która powinna zainteresować entuzjastów. W sprzedaży pojawią się dwie wersje - standardowa i Advanced.

Nie tak dawno na rynku zadebiutowała karta GeForce GTX 1070 Ti, a wraz z nią sporo wersji niereferencyjnych od znanych producentów. Firma ASUS jednak nie zwalnia tempa i zaprezentowała kolejną wersję akceleratora – tym razem przyszła pora na model Cerberus, który dołączy do wcześniejszych Turbo i ROG Strix.

W ofercie producenta pojawią się modele GeForce GTX 1070 Ti Cerberus i Cerberus Advanced. Obydwa oferują taką samą specyfikację (wliczając w to również taktowania – w przypadku rdzenia jest to 1683/1721 MHz, a w przypadku pamięci 8008 MHz). Producent chwali się jednak, że wersja Advanced wykorzystuje wyselekcjonowane komponenty, więc powinna oferować lepszy potencjał na podkręcanie.

ASUS GeForce GTX 1070 Ti Cerberus

Na uwagę zasługuje też nowe, autorskie chłodzenie. Na rdzeniu zainstalowano masywny radiator z kilkoma ciepłowodami, a na aktywną część chłodzenia składają się dwa duże wentylatory. Całość schowano pod efektowną obudową, a na rewersie umieszczono płytkę backplate.

Póki co w sprzedaży dostępne są tylko wersje Turbo i ROG Strix, natomiast modele Cerberus pojawią się w późniejszym terminie (ich ceny jeszcze nie zostały ujawnione).

Źródło: ASUS

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    KENJI512
    9
    I jaki sens w 1070Ti jak można mieć w podobnej cenie 1080?