Telefony

Asus R300 - osobista nawigacja dla cyklistów i kierowców

przeczytasz w 0 min.

Gdy tylko słyszymy nazwę Asus, przychodzą nam do głowy dwie rzeczy. Wiadomo, że firma znana jest z produkcji płyt głównych, ale nie da się zaprzeczyć, że jest równie rozpoznawalna na rynku komputerów przenośnych, szczególnie po premierze Asus Eee PC. Może wiecie, a może nie, ale Asus robi coś jeszcze oprócz produkowania laptopów i podzespołów do komputerów. Zajmuje się również przenośną elektroniką. Jej przykładem jest R300 Personal Navigation Device.

Asus R300 PND mierzy tylko 1.38 cm grubości, co czyni z niego jeden z najcieńszych zestawów nawigacyjnych dostępnych obecnie na rynku. 140 gramów sprawa, że jest tak lekki jak wiele telefonów komórkowych. Na zdjęciu widzimy R300 zamontowany do kierownicy roweru, ale firma zapewnia, że nie ma najmniejszego problemu z umieszczeniem tego systemu w samochodzie.


Oprócz nawigacji, R300 wyposażono także w Bluetooth, zintegrowany odtwarzacz muzyki i plików wideo, interfejs wspierany przez dotykowy ekran i moduł FM. Mapy dostępne są w dwu i trójwymiarowej odmianie. Niestety jak na razie nie wiadomo ile przyjdzie nam zapłacić za tego szkraba.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login