Aplikacje mobilne

AutoMapa uhonorowana Złotym Laurem Konsumenta

przeczytasz w 1 min.

Piąty raz z rzędu AutoMapa została uhonorowana Złotym Laurem Konsumenta i otrzymała rónież godło TopMarka dla najsilniejszych marek konsumenckich.

AutoMapa Złoty Laur Konsumenta nagroda

AutoMapa została uhonorowana Złotym Laurem Konsumenta. Producenta cieszy to zapewne tym bardziej, że wyróżnienie to jego produkt zdobył już piąty raz z rzędu i tym samym otrzymał jednocześnie godło TopMarka.

Nagrody Laur Klienta i Konsumenta przyznawane są na podstawie ogólnopolskiego głosowania konsumentów, którzy wybierają najlepsze dostępne na rynku produkty. Ich opinia świadczy o jakości produktów i preferencjach zakupowych. Przez 10 lat istnienia na rynku, AutoMapa wyrobiła sobie najwidoczniej bardzo dobrą renomę.

W kategorii „Mapy Cyfrowe” nie miała ona sobie rónych i zdobyła niemal połowę wszystkich oddanych głosów. Systuacja, w któreQj pięciokrotnie z rzędu przyznano najwyższe wyróżnienie temu samemu produktowi, zdarza się po raz pierwszy (mowa o wspomnianej kategorii „Mapy Cyfrowe” oczywiście).

"Piąty rok z rzędu mamy zaszczyt odbierać prestiżowe wyróżnienie, jakim jest Złoty Laur Klienta i Konsumenta, a w tym roku jednocześnie Godło TopMarka przyznawane wyjątkowym markom, które minimum pięć razy zdobywały najwyższe wyróżnienie w konkursie. Wyróżnienie szczególne, bowiem przyznane przez ludzi, którzy świadomie dokonują swoich zakupów. Tym bardziej cieszy fakt, że od wielu lat AutoMapa jest tak wysoko oceniana. Stanowi to dla nas nieustanny bodziec do dalszego rozwoju zarówno AutoMapy, jak i serwisu Targeo.”– Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy

Nagroda Złoty Laur Konsumenta logo

Źródło: automapa, inf. prasowa

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  dolph
  5
  Matko... Czy ktoś jeszcze wierzy w te medale, laury, wyróżnienia przyznawane przez "ekspertów", instytutu, certyfikaty??? Przecież to jedna, wielka bujda. Nagrody typu Laur, Złoty Otis, Gazele są czymś co się kupuje jak bułkę w sklepie. Z tą różnicą, że za te pseudo "bułki" trzeba później jeszcze słono płacić, że się ja zje :) a dokładnie za pokazanie jej, że się ją "zdobyło". Nie rozumiem po co takiej marce jak AutoMapa potrzebne jest kupowanie pseudo wyróżnień? Przecież to strzał w kolano. Pobudka! Konsumenci to nie stado baranów!
  • avatar
   Kenjiro
   3
   Gratuluję, zasłużyli, przynajmniej jeśli chodzi o wersję na Windows Mobile i jakość oraz szybkość aktualizacji odwzorowania map, bo inne platformy mobilne, cóż, pominę milczeniem.
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Gazele biznesu :) .... kto wymyślił tę nazwę...
    • avatar
     hynio
     1
     Trochę się najeździłem z automapą i powiem tyle, mapy świetne dzięki nim trasy wyznaczane po polsce są bezkonkurencyjne, po prostu w tym segmencie rewelacja.
     Ale niestety nie ma tak różowo, aby jeździć z automapą często muszę spoglądać na ekran, w mieście dla utrudnienia budynki 3d których nie da się wyłączyć, system komunikowania użytkownika FATALNY!! już nie raz w korku miałem tak że mnie informuje dopiero 2m przed skrzyżowaniem nagle mam skręcać w lewo a jestem na prawym pasie, albo jadę od skrzyżowania do skrzyżowania 30km/h z boku tyłu przodu pełno samochodów i nagle komunikat że mam skręcać w lewo 20m przed skrzyżowaniem, a to z powodu tego że AM czas komunikatu podaje na sekundy a nie na daną odległość nie da się tego zmienić a czas z jakim wyprzedzeniem ma mi podać komunikat już maksymalnie wydłużyłem. kiedyś trochę testowo pojeździłem z iGo tam komunikaty to rewelacja, gdyby były jeszcze odpowiednie mapy z wyłączony ekranem bym do celu bezproblemowo dotarł, komunikaty typu w następną..., na końcu ulicy..., przygotuj się do skrętu... bardzo ułatwiają prowadzenie, zmianę pasa w odpowiednim czasie, wiem dokładnie w którą ulicę skręcić, a w AM tylko jest za 200m, za 20m skręć... jak jest kilka ulic w tym samym kierunku to wtedy w ekran się gapić muszę narażając na kolizje.

     także programiści AM fatalni tylko i wyłącznie mapy ich ratują.

     Czekam tylko na to aż mapy TARGEO będą dostępne na iGO, ale przypuszczam że się nie doczekam, bo wtedy bankructwo AM murowane, oni se raczej zadbają o podpłatę odp stanowisk żeby mieć monopol. Ze wzgl na mapy dalej korzystam z AM bo dość mam jednokierunkowych, zakazów skrętu itp.
     • avatar
      dolph
      0
      Myślę, że tu jest to czytelnie opisane, dokłady model działania... przeczytajcie bo warto. (.)
      Oczywiście nie mam nic co AutoMapy. To rewelacyjny soft i tyle. Przetarli szlaki wiele lat temu na PDA. To marka sama w sobie, nie są im potrzebne żadne wykupione nagrody. To jak scena z misia z pucharem :))) Mam puchar dla Pana wnuka, nie wiedziałem czym On się zajmuje, więc kazałem wypisać: Za zajęcie pierwszego miejsca. :)))
      • avatar
       jeomax.co.uk
       0
       "nie miala ona sobie rownych"...

       I BARDZO SZKODA. Bo monopol - jak wszystkim wiadomo - bardzo wali w dekielek i producent od wersji 6.50 zrezygnowal ze wsparcia dla Larka, ktorego posiadam.
       Gdyby szanowali kazdego klienta, to ich nawigacja chodzilaby na kazdym sprzecie, no ale skoro konkurencji brak, to co sie dziwic, ze maja gdzies moze i pomniejsze polki sprzedazowe.