Telefony

BadaOS: WaveCompressor - kompresja plików

przeczytasz w 1 min.

Programy do kompresji plików często ratowały nas w czasach gdy pojemność nośników danych w komputerach była niewystarczająca. Dziś z podobnym problemem borykają się czasem posiadacze smartfonów. Dla nich  powstał WaveCompressor.

20 aplikacji do BadaOS:
»
Strona startowa
»freeTorch
»Google Translator
»Rock Nation
»Badapedia
»AccuWeather
»NapiPlayer
»Keep Fit
»BadaOSinfo
»NomZero
»MyTuner i Guitar Chords
»Collins Dictionary
»WaveCompressor
»EvMemo
» Asphalt 5
» WiFi Tracker
» bControl
» Slice-it!
» Infernus
» TouchRetouch
» WAMO Camera

Nie macie w swoim zwyczaju zbyt często kopiować danych z  telefonu na komputer? A może nie macie dostępu do peceta, a miejsca w pamięci  telefoniu zaczyna powoli brakować?Proponujemy skompresować część danych w celu odzyskania cennych megabajtów.

WaveCompressor to niewielkie i proste narzędzie dla systemu BadaOS pozwalające na kompresję i dekompresję plików przechowywanych na karcie, bądź w pamięci telefonu. Aplikacja pomoże, pod warunkiem oczywiście, że kompresowane dane poddadzą się efektywnemu "pakowaniu".

Kompresować można do jednego z dwóch dostępnych formatów - ZIP oraz BZIP2. Jest również opcja z rozszerzeniem .7zip, ale na razie pozostaje ona nieaktywna. Brakuje nieco popularnego formatu RAR, jednak można się bez niego obejść.


Pobierz: WaveCompressor

Rozmiar pliku: 0,73 MBŹródło: SamsungApps

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Fourth Illusion
  0
  200zl za reklame bady :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Znowu zaleciało sponsoringiem...
   • avatar
    gigabyte
    0
    BadaOS to stosunkowo nowa i nie tak znana platforma jak Android czy iOS
    Więc przestańcie się czepiać, cały ten cykl BadaOS jest przydatny dla wszystkich posiadaczy Samsunga Wave którzy nie ogarnęli jeszcze aplikacji na swój telefon:P
    • avatar
     hynio
     0
     Na miejscu autora to bym się nawet nie podpisał pod takim tekstem, nie wiem czy się ośmieszasz czy po prostu na kompach się kompletnie nie znasz, tak zachwalając ten program; kompresja 100MB na telefonie trwałaby wieki!! program kompletnie bezsensowny tym bardziej ze rar'u nie obsługuje, bo czasem jak się kompa nie chce włączać a telefonem się coś ściąga to co najwyżej do rozkompresji jakieś małej paczki/programu na fona się może przydać.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Bardzo dobry program.Polecam
      • avatar
       Bizarre
       0
       Moze teraz recka jakiegos fajnego programiku na Androida... ? ...bo to chyba do wiekszej ilosci osob trafi. Nie kumam, co z ta badą ?
       • avatar
        artp44
        0
        bardzo się ciesze że ktoś pisze o nowościach z samsungaps sam nawet nie mam czasu sprawdzić co wyszło
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Hyniu porównuje programy na peceta z tymi na telefonie, a Fruth wyznaje jakże światłą zasadę - nie można pisać o programach i telefonach, które nie zdobędą popularności - mistrzostwo świata. Nikt nie zabrania wam posiadać androidów, srajfonów czy nokli i wyszukiwania o nich artykułów. Nie macie nic na badzie to co tu robicie - fap fap fap mam srajfona ? :P
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Niech sobie przypomną jak najeżdżali na Andoida zanim się pojawił-system od googla?nigdy itd.A teraz o innych systemach nie chcą słyszeć nawet.Dajcie coś na Androida!-Q..a mało macie?!
          Bada działa bardzo fajnie,szybko itd. a to przecież świeżyzna system.Aplikacji jak widać przybywa czyli jest git-nie zejdzie na margines jak ktoś napisał-z czasem może przykopać innym.Kto to wie?
          Mi pasi.
          • avatar
           Akachi
           0
           Bada