Chłodzenie

be quiet! szykuje kompaktowe zestawy chłodzenia cieczą

przeczytasz w 1 min.

W ofercie producenta pojawią się trzy zestawy: 120 mm, 240 mm i 280 mm. Głównym atutem ma być wysoka kultura pracy.

Do tej pory w ofercie firmy be quiet! były dostępne wyłącznie powietrzne chłodzenia dla procesorów, ale niebawem dołączą do nich również kompaktowe zestawy chłodzenia cieczą – trzy pierwsze konstrukcje zaprezentowano na targach Computex 2016.

be quiet! planuje wydać trzy zestawy z serii Silent Loop – z pojedynczą chłodnicą 120 mm (45 mm grubości), z podwójną chłodnicą 240 mm oraz z podwójną chłodnicą  280 mm (obydwa 30 mm grubości).

Producent chwali się zastosowaniem nowej konstrukcji pompki, która ma charakteryzować się wyższą kulturą pracy. Ponadto na chłodnicach zainstalowano ciche wentylatory Pure Wings 2 PWM 120 lub 140 mm.

be quiet! Silent Loop chłodzenie wodne dla procesora
Oprócz zestawów Silent Loop producent planuje jeszcze wydać cooler Pure Rock Slim i wentylatory Silent Wings 3

Premiera zestawów Silent Loop została zaplanowana na wrzesień, a sugerowane ceny mają wynosić odpowiednio: 110 euro za model 120 mm, 130 euro za model 240 mm i 150 euro za model 280 mm.

Źródło: Golem, PC Games Hardware

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Geriavit
  5
  Ciekaw jestem różnicy między tą 240, a moim Mugenem 2 na 3570k. Wprawdzie wydanie równowartości procka na chłodzenie do niego nie wchodzi w rachubę ale zjada mnie czysta ciekawość:)
  • avatar
   piccardo
   0
   W końcu firma od której warto takie coś kupić! Kupiłem corsair totalna porażka jeżeli chodzi o wentylatory :/ przecież to kpina za taką cenę dostać jakieś głośne odrzutowce :/ a z założenia taki układ ma być nie tylko wydajniejszy ale i cichy!