Gry

Blizzard umie robić animacje - zobacz Overwatch: Smoki

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
9 komentarzy Dyskutuj z nami

Ośmiominutowy film animowany Blizzarda to coś niesamowitego. Niezależnie od tego, czy czekacie na Overwatch, czy nie - warto to zobaczyć.

Mało kto, robi tak świetne animacje, jak Blizzard. Jeżeli jesteście tego samego zdania i macie akurat osiem minut, to mamy coś dla was. 

Do premiery gry Overwatch pozostało już tylko kilka dni. Ta dynamiczna, pierwszoosobowa gra akcji zapowiada się co najmniej świetnie, a Blizzard robi co może, by o jego debiucie w tym gatunku było tak głośno, jak to tylko możliwe. Widząc, takie materiały jak ten tutaj, trudno mieć o to do niego pretensje.

Co to za materiał? To film animowany zatytułowany „Smoki”. Przedstawia historię konfliktu pomiędzy Hanzem i Genjim (bohaterami gry Overwatch). Ten pierwszy powraca teraz do rodzinnego domu, w którym przychodzi mu zmierzyć się ze swoją przeszłością. Brzmi ciekawie? Jeszcze lepiej wygląda – zobaczcie sami:

A widzieliście dwa poprzednie filmy animowane Blizzarda osadzone w uniwersum Overwatch? Jeżeli nie, to koniecznie nadróbcie zaległości. Upewnijcie się, że macie jeszcze 16 minut, rozsiądźcie się wygodnie i…

Overwatch zadebiutuje już 24 maja na PC, PlayStation 4Xbox One.

Źródło: Blizzard

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Spojler
  Jestem pod wrażeniem tego dzieła artystycznego... Ale czy gra nie wyjdzie im zbyt nudna?
  3
 • avatar
  Roller Mobster
  Tak się przybadkiem składa, że prawie wszystkie animacje CG w grach Blizzarda robią zewnętrzne studia (np Blur) więc nie piszcie pierdół.
  2
 • avatar
  Tchorg
  Powiem tak, gra jak gra już takie były. Ale zaciekawiło mie to uniwersum i osobiście zamiast gry wolał bym serial w tym świecie w stylu Kung fu pandy czy Pingwinów to bym oglądał, albo chociażby kinówkę.
  Dla mnie te gry Mmo wszystkie wyglądają tak samo tylko inne uniwersum.
  1
 • avatar
  Detrioux
  Pitu Pitu o Overwatchu a ja licze całki wymierne i męczę się na przyszłą sesje :( Niestety drogi Benchmarku nie mam czasu .
  -4
 • avatar
  mutissj
  jak gra będzie dobrze zabezpieczona i nie będzie można czitować to kupie