Gry

Borderlands 3 z cross-play, ale dopiero jakiś czas po premierze [AKT. - nowy zwiastun]

przeczytasz w 1 min.

Lada chwila powinien pojawić się nowy materiał wideo promujący Borderlands 3. Zanim będziemy mogli go zobaczyć twórcy ujawnili informację, która powinna zainteresować wiele osób czekających na ten tytuł.

Niestety, nie jest to informacja wywołująca uśmiech. Okazuje się bowiem, że funkcja cross-play reklamowana od pierwszych zapowiedzi jako jedna z najważniejszych nowości w Borderlands 3 nie będzie dostępna na premierę, ale dopiero jakiś czas po niej. Potwierdził to sam Randy Pitchford, szef Gearbox Software.

Niestety nie podano nawet przybliżonego terminu wdrożenia funkcji cross-play. Może to sugerować, że nastawiający się na zabawę międzyplatformową będą usieli uzbroić się w sporą dawkę cierpliwości. Można mieć również pewność, że nadciągający materiał wideo będzie skupiał się na czymś innym niż cross-play.

Przypomnijmy, że Borderlands 3 zadebiutuje 13 września. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

AKTUALIZACJA, 16.07.2019, 17:05

Zgodnie z zapowiedziami, Borderlands 3 doczekał się nowego materiału wideo. Twórcy pochwalili się zwiastunem, któremu nie można odmówić oryginalności. Zastanawialiście się kiedyś, jak najlepiej przedstawić czym jest przyjaźń? Tutaj pokazano to w sposób, w jaki do tej pory chyba nikt tego nie zrobił. I tak, podobnie jak w innych materiałach promujących Borderlands 3 dzieje się tu naprawdę sporo.

Źródło: Randy Pitchford - twitter, Borderlands

Warto zobaczyć również:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Bywalec2
    1
    Czytam ten artykuł i dalej nie wiem co to jest cross-play. O czym redaktor pisze. Może redaktor powinien zacząć od wyjaśnienia tego pojęcia a później rozpisywać się na jej temat.