Gry komputerowe

Car Mechanic Simulator 2018 na ostatniej prostej

przeczytasz w 1 min.

Premiera gry Car Mechanic Simulator 2018 odbędzie się już za niespełna miesiąc. Tytuł ten dostępny będzie w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej.

W rzeczywistości niewielu osobom będzie dane złożyć swój samochód marzeń, ale od tego są gry wideo, by niemożliwe stawało się możliwe. Już za niespełna miesiąc światło dzienne ujrzy Car Mechanic Simulator 2018 – nowa odsłona serii, której poprzednia część, z 2015 roku, jest oceniana pozytywnie przez 9 na 10 graczy. Wspomnieć o niej więc chyba wypada.

10 narzędzi, przeszło 1000 interaktywnych części i ponad 40 różnych samochodów do naprawy i ulepszenia – to właśnie Car Mechanic Simulator 2018. Twórcy chwalą się też nowym, bardziej intuicyjnym interfejsem, poprawioną fizyką, ładniejszą grafiką oraz możliwością malowania pojazdów i licznymi opcjami testowania samochodu. Nie zabraknie też wsparcia modów od samego dnia premiery.

Nad Car Mechanic Simulator 2018 czuwa ekipa Red Dot Games. Zapowiada ona, że kampania rozpocznie się w niewielkim garażu, a skończyć może się w istnym raju mechanika. Zainteresowani? W takim razie koniecznie obejrzyjcie zwiastun:

Premiera gry Car Mechanic Simulator 2018 odbędzie się 21 lipca. Tytuł będzie dostępny w wersji cyfrowej oraz dwóch edycjach pudełkowych: Standardowej (z grą, dwustronnym plakatem i DLC z samochodami marki Mazda) oraz Limitowanej (z dodatkową kamizelką odblaskową):

Car Mechanic Simulator 2018 edycja limitowana

Źródło: PlayWay, Cenega, Steam

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Bostonawy
  1
  Czekam z niecierpliwością ;)
  • avatar
   PIRAT_PL
   1
   Cały czas śledzę fanpage Red Dot Games ;)
   Czekam na kolejne wydanie, ludzie psioczą że auta w dodatkach ale nie zapominajcie CMS 15 był na premierze w biedrze za 40 zł w internecie był w podobnej cenie.
   Każdy dodatek kosztował
   • avatar
    topiq
    0
    Tym razem przetestuję na YT zanim zakupię. Z każdym wydaniem coraz więcej DLC, które wnoszą tylko 2-3 samochody licencjonowanej marki, które to znów wnoszą tylko kosmetyczne zmiany w wyglądzie silnika, reszta te same podzespoły co w innych autach. Oby była bardziej innowacyjna względem 2015 niż 2015 była względem 2013.
    CMS 2013 miał ciekawe patenty, z których w 2015 zrezygnowano. Kto ogrywał obie części ten wie o co chodzi.
    • avatar
     stach122
     0
     Jak będą acziki to może z łaski kupie (na promocjach) :P, CMS 2014 nie było złe (z CDA). Od tak dla zrelaksowania można zagrać.
     Z wersji na wersje postęp jako taki jest, jak wiadomo idzie się kroczkami. Kiedyś może wyjdą z jakimś większym tytułem.

     Witaj!

     Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
     Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

     Połącz konto już teraz.

     Zaloguj przez 1Login