Gry komputerowe

Cliff Bleszinski wreszcie pokazuje swoją nową grę - pierwsze wideo z Project BlueStreak

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Gra wykorzystywać będzie możliwości silnika Unreal Engine 4.

Project BlueStreak gra

Kilka miesięcy temu Cliff Bleszinski, była twarz Epic Games, założył nowe studio - Boss Key Productions i zapowiedział pierwszą grę sygnowaną jego logo. Project BlueStreak cały czas pozostaje projektem dość zagadkowym i dlatego cieszyć mogą wszelkie nowe informacje na jego temat.

A te zaczynają się wreszcie pojawiać. Pod koniec zeszłego tygodnia dowiedzieliśmy się bowiem, iż gra wykorzystywać będzie możliwości silnika Unreal Engine 4. Cliff Bleszinski ujawnił to podczas PAX East, gdzie Project BlueStreak zostało też po raz pierwszy pokazane. Materiały pojawiające się w sieci były jednak kiepskiej jakości, ale na szczęście właśnie się to zmieniło.

Opublikowano bowiem zwiastun, który ogląda się już zdecydowanie przyjemniej, a przedstawia on dokładnie to, co zobaczyć mogli goszczący na PAX East. Teraz wszyscy mamy już możliwość pierwszego spojrzenia na świat, w jaki zabierze nas Project BlueStreak.

Warto pamiętać, że materiał pochodzi z wczesnej wersji gry - Pre-Alpha. Mimo tego wygląda całkiem zachęcająco i z pewnością będziemy uważnie śledzić dalsze losy tej strzelanki (prawdopodobnie nastawionej na zabawę w sieci), bo właśnie fani FPS mają być docelową grupą odbiorców Project BlueStreak.


Źródło: dsogaming, youtube

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Wielka Owca
  Wygląda raczej jak benchmark...
 • avatar
  Lolek007
  wow super , ale o co chodzi ;P
 • avatar
  Konto usunięte
  Podoba mi się, lubię tego typu klimaty. Czekam teraz na solidny gameplay.
 • avatar
  Konto usunięte
  Pre-alpha teaser, więc za dużo się tu nie zobaczy. Prawdopodobnie będzie to coś w deseń Unreal Tournament. MP to nie moja broszka ale jakby miał zrobić uwagę odnośnie oprawy to... old gen jak malowany.
 • avatar
  victorator
  Producent, który odchodzi z jednego studia i otwiera swoje nowe studio i tworzy swoją grę, która dzieje się w Japonii. Gdzieś to już kiedyś widziałem... byleby nie była to Daikatana 2 :D
 • avatar
  Konto usunięte
  ]Zdecydowanym kupować tanio polecam stronke:
  www.make.my/aukcje
  Mega okazje, licytacje za grosze.
  Ja kupiłem sobie nowy TV 46cali za 180 zł :)