• benchmark.pl
 • Gry
 • Company of Heroes 2: zobacz nowy zwiastun świetnej gry strategicznej
Gry

Company of Heroes 2: zobacz nowy zwiastun świetnej gry strategicznej

przeczytasz w 1 min.

Obejrzyj zwiastun doskonałej strategii

Na początku maja THQ potwierdziło prace nad drugą częścią doskonałej strategii, która powstaje w siedzibie Relic. Pisaliśmy o tym w wiadomości pt. Company of Heroes 2: gra oficjalnie potwierdzona - będą nowe funkcje i piękna grafika.

Ostatnio mieliśmy niewiele wieści o przebiegu przygotowań do kampanii na Froncie Wschodnim, gdzie rozegra się batalia z Company of Heroes 2. Konkretnych wieści nadal jest jak na lekarstwo, dostaliśmy jednak nieźle zrealizowany zwiastun gry.

Company of Heroes 2 gra walka zima czołg
Czekamy na kampanię zimową

Dodajmy, że spadkobierca RTSa z 2006 roku umożliwia tym razem wcielenie się w dowódcę wojsk Armii Czerwonej oraz zaciekłe boje z napierającymi z zachodu wojskami niemieckimi. Gra ma oferować m.in. więcej funkcji dowódczych i zmienne warunki pogodowe, które będą wpływać na parametry wojsk pozostających pod rozkazami gracza.

Za wizualną stronę projektu odpowiada ulepszony napęd Essence 3.0, którego jedną z istotniejszych zalet jest ulepszony system zniszczeń.

Zwiastun nie zawiera niestety ujęć z pola walki, przygotowano go w stylistyce filmowej zapowiedzi. Zapewne wkrótce pojawią się konkretniejsze materiały i informacje. Między czasie warto zaglądać wiec na oficjalną stronę gry, która znajduje się tutaj.
 

Więcej o grach:

Źródło: pcgamer

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kosq83
  1
  Ja jestem takim asem, że niektórych misji z 1 i dodatków na hardzie nie potrafię przejść...
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Nie grałem w company of heroes ale z tego co tu czytam chwalicie gierke a producentem jest Relic, czyli panowie od genialnego Homeworld'a. Pozostaje mi więc sprawdzić tą grę przed nadchodzącą częścią 2'ą.

   Mam też nadzieje że po company of heroes 2 wezmą się za homeword 3 jeśli wciąż mają prawa do tej gry
   • avatar
    Nalovp
    0
    Moim zdaniem najlepsza strategia\multi jaka kiedykolwiek powstała.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Lepiej wskrzesiliby Company of Heroes: Online
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      1część jest jedną z najlepszych gier na pc.Natomiast pisanie o drugiej części jako o świetnej jest wyssane z palca.Zdajmy sobie sprawę że od debiutu minęło 6 lat a przecież zanim gra powstała też trwało to trochę i do premiery też jeszcze trochę czasu jest.Ilu ludzi z tamtej ekipy pracuje w studio do dziś?Myślę że niewielu.W 2004 roku wyszła pierwsza część Dawn of War,strategii znakomitej,rozwijanej przez ładnych kilka lat.Niedawno dostaliśmy część drugą,na lepszym silniku,od tego samego producenta,wydawać by się mogło murowany hit.Tymczasem Dawn of War 2 jest grą przeciętną.Zabitą przez dziwne pomysły twórców.Należy mieć świadomość że stworzenie gry na poziomie Company of Heroes będzie zadaniem bardzo trudnym.Czy uda się powtórzyć sukces jedynki?Zobaczymy...
      • avatar
       projectdarkstar
       0
       Ruscy jako bohaterowie. No prawie z krzesła spadłem.
       Gra pewnie będzie świetna, ale tę pseudohistorię sobie mogli darować.
       • avatar
        Player1
        0
        Rację mają ci,którzy piszą, że poprzeczka zawieszona przez 1. część znajduje się bardzo wysoko i trudno będzie jedynkę przebić. Dodatkowo wszyscy mają wobec nowego CoH bardzo wysokie oczekiwania, ale coś mi mówi że studio Relic nie na darmo tyle czekało z publikacją wiadomości na temat tej kontynuacji. Przypominają się stare czasy, kiedy na nową część serii czekało się rok albo kilka lata a nie kilka miesięcy, dzięki czemu skok jakościowy był wyraźny. Zacieram ręce i nie dopuszczam do siebie myśli, że CoH2 mógłby być słaby.