Gry

Cyberpunk 2077 pojawił się na Gamescom 2018, ale...

przeczytasz w 1 min.

Wprawdzie CD Projekt RED przypomina o Cyberpunk 2077, ale osobom liczącym na nowe materiały wideo od razu zdradzamy - nie tym razem. Na osłodę mamy kilka nowych grafik.

Chociaż Cyberpunk 2077 cały czas ma przed nami sporo tajemnic, już teraz jest to jedna z najgoręcej wyczekiwanych gier. Nie mogło zabraknąć jej zatem na takim wydarzeniu jak targi Gamescom 2018.

Osobom liczącym na nowe materiały wideo od razu zdradzamy - nie tym razem. Jeśli zresztą śledzicie losy gry to wiecie, że brak publicznej prezentacji na Gamescom 2018 zapowiadano już wcześniej. Aby promować Cyberpunk 2077 na wspomnianej imprezie twórcy zdecydowali się tylko na zamknięty pokaz, dla szerszego grona odbiorców przygotowano małą porcję informacji oraz kilka nowych grafik.

Patrick Mills ze studia CD Projekt RED ujawnił, iż w pewnych aspektach Cyberpunk 2077 będzie przypominać dodatki do ostatniego Wiedźmina. Chodzi tutaj o sposób, w jaki konstruowane są poszczególne zadania. Dawać mają graczom dużą swobodę wyboru ścieżki działania, a jednocześnie pozostawać logiczne.

Cyberpunk 2077 Gamescom 2018

Cyberpunk 2077 Gamescom 2018

Cyberpunk 2077 Gamescom 2018

Dlaczego na Gamescom 2018 nie zostanie pokazany (publicznie) fragment gry, który przedstawiciele mediów widzieli już na E3 2018? Patrick Mills mówi wprost, iż studio nie jest jeszcze na to gotowe i musimy uzbroić się w cierpliwość.

„Po prostu nie jesteśmy na to gotowi. Chcieliśmy z wyprzedzeniem pokazać demo, zobaczyć jak reagują na to media, zwiększyć apetyt i wiesz ... pewnego dnia.”

Gra cały czas nie ma ustalonej daty premiery. Platformy docelowe to PC oraz konsole Xbox One, PlayStation 4. Nie brakuje jednak sugestii, iż Cyberpunk 2077 jest tworzony także pod kątem nowych konsol.

Źródło: vg247, pcgamer

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Michał 06
  5
  Ten dres różowo niebieski z pierwszej ilustracji żywcem zdjęty z blokersa lat 90
  • avatar
   blebleble
   1
   Najlepszy Trailer Cyberpunka 2077.

   https://youtu.be/OinRDzEbqXc
   • avatar
    hrabiaa
    1
    Na polskim rynku gier nie istnieje tylko jedynie CD Projekt są też inne firmy,które odnoszą duże sukcesy!!!
    Polska firma PlayWay dominuje na globalnej platformie sprzedaży steam od 3,5 miesiąca z 1 strony top global steam nie spada gra House Flipper o remontach domów, którą szczególnie upodobali sobie Amerykanie(głównie kobiety) na dniach ma wejść odrębny dodatek dotyczący tworzenia własnego ogrodu-Garden, na który jest ogromne zainteresownaie. Od 14 sierpnia na 1 stronie steamu doszła druga gra PLWu Phanthom Doctrine, która jest świetną strategią szpiegowsko- turową z czasów zimnej wojny. Bardzo wysoko oceniona przez niezależne serisy eksperckie początkowo została lekko słabiej wyceniona przez graczy ale obecnie ma już wysokie noty.Podobno w tydzień od premiery sprzedano już 73 tys kopii.
    • avatar
     kryspin34
     -2
     Najlepszy Trailer Cyberpunka 2015

     https://www.youtube.com/watch?v=kN57SViv4Jw
     • avatar
      Konto usunięte
      -7
      Te stroje są paskudne !
      Ten gościu ma kurtkę jak dla Baby !
      Nie do pasa, bioder, ale do Pepka !!! jak dla dupy. Tragedia.
      Czaje, ze to trochę trudne wymyslec te stroje.
      Niektóre w Deus Ex, tez są do bani.

      Te kurtki, kamizelki tych wariatów z tymi kolcami, słabe.

      Jak patrze na ten ostatni screen to sobie myślę
      zeby to nie był taki DOOM wykonany przez twórców wiedzmina z fabułą asasina.

      Wcześniej czekałem na każdy news o Cyberpunk.
      Teraz coraz mniej interesuje mnie ta gierka

      Nie życzę im źle, ale ciężko chyba im będzie pobić Wiedźmina 3 w sprzedaży.