Mobile

CyanogenMod i jego tajemniczy projekt Nemesis - zobacz wideo zapowiedź

przeczytasz w 1 min.

Ekipa CyanogenMod umieściła w sieci materiał wideo zapowiadający tajemniczy projekt, kryjący się pod nazwą Nemesis.

cyanogenmod zapowiedź projekt nemesis wygląd ekran

Zespół CyanogenMod, który wydaje pod tą samą nazwą nieoficjalne oprogramowanie systemowe dla wielu smartfonów i tabletów z systemem Android, opublikował na swoim profilu ciekawą, ale jednocześnie bardzo tajemniczą zapowiedź. Opublikowany materiał wideo został nazwany Nemesis i niestety prócz wielu domysłów nie przynosi odpowiedzi, czym będzie zapowiadana nowość.

Projekt Nemesis został ujawniony poprzez krótki, bo w zaledwie 31-sekundowym materiale wideo. Niestety ciężko przewidywać czym będzie projekt, jednak jak przystało na tajemniczą zapowiedź, w zaprezentowanym materiale zostały umieszczone małe podpowiedzi.

Jedną i w zasadzie największą jest urywek ekranu smartfona, na którym został zaprezentowany tzw. lockscreen – czyli ekran blokady. Zapewne znalazł się tam nie przypadkiem i właśnie poprzez jego umieszczenie ekipa CyanogenMod stara się zwrócić nasza uwagę na ten element. Warto dodać, że na wspomnianym ekranie smartfona widnieje nazwa „FREE" - według wielu blogerów może to się odnosić do nazwy jednego z francuskich operatorów sieci komórkowych.

Czym może być tajemniczy projekt Nemesis? Na razie tego nie wiemy, jednak już niedługo powinniśmy otrzymać odpowiedź. Tymczasem w internecie możemy odnaleźć setki domysłów i sugestii, czym może być Nemesis. Co waszym zdaniem ekipa CyanogenMod przygotowała pod nazwą Nemesis?


Źródło: CyanogenMod/Google+, AndroidAuthority, AndroidPolice

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rossi90
  6
  Ha, ha ca za poziom newsa.
  Jaka flaga unii?! Używam cyana od długiego czasu i pragnę poinformować że to tylko symbol oznaczający pierścień ze skrótami rozwijany z dolnej belki nawigacyjnej. Następnym razem życzę większej wnikliwości i bardziej sprawdzonych plotek.
  • avatar
   zakius
   2
   Jakkolwiek by ładnie nie nazwać "challenger" po polsku może to oznaczać "całkowicie" nowy system, nie tylko modyfikację istniejącej dystrybucji. Obecnie mamy niewielki wysyp takich projektów, głównie od większych firm i organizacji.
   Być może "free" oznacza wolność od google?
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Może projekt odlagowania systemu?
    • avatar
     Konto usunięte
     -1
     Więcej prawdziwych informacji dowiedziałem się ze screena a nie z tekstowej części newsa. Ten co choć trochę sie interesuje choć trochę interesuje androidem ten wie że ta "flaga unii europejskiej" to nic nowego w Androidzie i na pewno nie ma nic wspólnego z projektem.