Gry komputerowe

Darmowy weekend z World War 3

przeczytasz w 1 min.

Jeśli do tej pory nie było wam po drodze z World War 3, lepsza okazja do sprawdzenia tego tytułu może nie trafić się przez dłuższy czas.

Polskie studio The Farm 51 zaprasza na darmowy weekend z World War 3. Zainteresowani powinni udać się na platformę Steam, bez opłat można będzie bawić się od 20 do 23 czerwca.

W ramach darmowego weekendu do dyspozycji graczy oddana zostanie mapa Polyarny (w trybie Warzone), arktyczna lokacja umiejscowiona w Rosji. Na szczęście pozostała zawartość wygląda już bardziej okazale, można bowiem spodziewać się dostępu do wszystkich broni i gadżetów.

Osoby, którym gra przypadnie do gustu będą miały okazję do zakupu z zauważalnym rabatem. Do 24 czerwca World War 3 oferowane jest 40% taniej, za 59,99 złotych.


Nikt nie ukrywa, iż tego typu zabieg to próba przyciągnięcia kolejnych graczy. Jednocześnie twórcy deklarują, iż w ostatnich miesiącach wykonali mnóstwo pracy i World War 3 w wielu kwestiach (także optymalizacji) wypada teraz zdecydowanie lepiej niż na premierę. Cały czas obiecują też dodawanie nowych elementów, co potwierdzają wraz z darmowym weekendem, udostępniając między innymi nowy pojazd, kolejną broń czy dodatkowe kamuflaże.

Źródło: World War 3

Warto zobaczyć również:

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ster85
  2
  Jak pobrać grę w darmowy weekend?
  • avatar
   mutissj
   1
   To chyba jakiś żart, w dniu dzisiejszym 20 czerwca (godzina 9:21), gra jest płatna na Steam...

   https://i.imgur.com/tEWfIZi.png
   • avatar
    shadowman333
    1
    Pewnie będzie dostępne dopiero od jakiejś konkretnej godziny. Powinni chociaż o tym wspomnieć. Insurgency Sandstorm też ma mieć darmowy weekend i też nie ma opcji pogrania za darmo tylko opcja kupna. Jak ktoś ma słabsze łącze to już mu odejdzie jakiś czas na pobranie. Dziwna zagrywka.
    • avatar
     Dudi4Fr
     1
     No może w końcu chociaż przez chwile bedzie wiecej niż 300 osób w grze i 5 serwerów do wyboru.

     Oby dobrze przygotowali infrastrukturę przed tym weekendem, lepiej żeby nie powtarzali wpadki z pierwszych 3 dni early access...
     • avatar
      mutissj
      0
      gra nie zoptymalizowana :l

      https://i.imgur.com/YrYhodi.png