Gry PlayStation 4

W Deep Down trzeba będzie uważać nie tylko na przeciwników

przeczytasz w 1 min.

Wędrujący po lochach bohater co chwila napotyka się bowiem na pułapki, które zakończyć mogą jego przygodę równie szybko co jakikolwiek potwór.

Deep Down gra

Właściciele konsoli PlayStation 4 z pewnością mają w głowie premiery kilku gier, które trafią wyłącznie na ich platformę. Jedną z nich jest zapewne Deep Down, o którym producent właśnie postanowił przypomnieć.

Capcom dość dawno nie prezentował nowych materiałów i informacji dotyczących swojej produkcji. Ostatnie z nich były dodatkowo mało optymistyczne, ponieważ dowiedzieliśmy się o sporym opóźnieniu premiery, która obecnie planowana jest na bliżej nieokreślony miesiąc przyszłego roku.

Najnowsze doniesienia są już jednak przyjemniejsze i pokazują, iż twórcy dobrze wykorzystują dodatkowy czas na rozwój gry. Prezentowana była ona ostatnio na jednej z konferencji i chociaż mówimy o materiale w języku japońskim to i tak jest on bardzo interesujący.

Mamy bowiem okazję przyjrzeć się kolejnym fragmentom rozgrywki. Po pierwsze dowiadujemy się z nich, iż w Deep Down trzeba będzie uważać nie tylko na przeciwników. Wędrujący po lochach bohater co chwila napotyka bowiem na pułapki, które zakończyć mogą jego przygodę równie szybko co teoretycznie tylko groźniejszy potwór. Dodatkowo pokazana została również zabawa w trybie kooperacji i to w wydaniu dla dwóch oraz czterech graczy.

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak tylko zostawić Was z wspomnianym materiałem wideo.


Źródło: youtube, gematsu

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  PS4 rozkręca sie świetnie. A gry zapowiadają coraz lepsze i ciekawsze. Oj będzie się grało w DD
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   animacje są zajebiste
   • avatar
    cura666
    0
    To jeszcze nie wyszło? Uwielbiam te zapowiedzi z pięcioletnim wyprzedzeniem
    • avatar
     Konto usunięte
     -5
     A co z PC podobno miało być ?!
     Zresztą po obejrzeniu gameplayu to już tak nie wygląda jak pokazywali kiedyś .Ten ogień itp.