• benchmark.pl
  • E3
  • E3 2017: Detroit: Become Human - nowy zwiastun intrygującej gry
Gry PlayStation 4

E3 2017: Detroit: Become Human - nowy zwiastun intrygującej gry

przeczytasz w 1 min.

Detroit: Become Human to gra, która przenosi gracza do Detroit z przyszłości, w którym androidy zaczynają odczuwać ludzkie emocje. Oto jak wygląda.

W swojej najnowszej produkcji ekipa Quantic Dream przedstawia wizję świata, w którym ludzie muszą dzielić planetę z androidami, zaczynającymi nie wiedzieć czemu odczuwać emocje. Detroit: Become Human to próba odnalezienia odpowiedzi na pytania: „jak my, ludzie, moglibyśmy zareagować na taką formę inteligencji?” i „jak byłoby wejść w buty takiego robota, która odkrywa świat i swoje emocje?”. Podczas konferencji na E3 firma Sony przedstawiła nowy materiał z tej produkcji.

Ekipa Quantic Dream to nie nowicjusze. Zespół, na czele którego stoi David Cage, dał nam już wcześniej między innymi Fahrenheita, Heavy Rain czy Beyond: Dwie Dusze. Studio to stara się w swoich produkcjach poruszać ważne (i poważne) tematy, a ich podejście do rozgrywki polega na tym, by jak najsprawniej połączyć grę z filmem. 

Nowy materiał jasno pokazuje, czym Detroit: Become Human może być, choć nie przedstawia zbyt wiele czystej rozgrywki. Stanowi za to dobre wprowadzenie w fabułę tego „interaktywnego thrillera”. Szkoda tylko, że wciąż nie wiemy, kiedy tytuł ten zadebiutuje na rynku.

Źródło: Sony, GameSpot

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    piotreeeek
    -5
    Tradycja na PS4...gameplay i znowu rozciaptana grafika. Dobrze że wychodzi XOX i w końcu gierki beda wygladać jak należy. Wystarczy spojrzeć na Metro albo Anthem.