Gry

Devil’s Third na ukończeniu - premiera w tym roku

przeczytasz w 1 min.

Tomonobu Itagaki wkrótce zaprezentuje światu swoje nowe dzieło.

Devil’s Third gra

Lubicie dynamiczne gry akcji, w których bohater nie ma chwili odpoczynku? Jeśli tak, to wiele wskazuje na to, że w tym roku będziecie musieli bliżej przyjrzeć się kolejnej produkcji - Devil’s Third.

Pracami nad grą zajmuje się studio Valhalla Game Studios. Być może nie jest ono szczególnie znane, ale warto dodać, iż główną rolę odgrywa tutaj Tomonobu Itagaki, który wcześniej sprawował pieczę nad grami z serii Dead or Alive oraz Ninja Gaiden. Wiele osób bawiło się przy nich zapewne świetnie i mają spore nadzieje na to, iż podobnie będzie i tym razem.

Grę zapowiedziano już dość dawno, ale po upadku THQ, który miał być pierwotnym wydawcą, nagle zrobiło się o niej dość cicho. Na szczęście twórcy nie próżnowali i wkrótce dostać powinniśmy możliwość ocenienia ich prac.

"Przyszły rok będzie rokiem, w którym wypuścimy na rynek Devil’s Third. W tej chwili gra jest ukończona w około 80%, a my powoli widzimy już efekty końcowe naszych wysiłków. Nie ulega jednak wątpliwości, że kilka elementów wymaga jeszcze doszlifowania." - Tomonobu Itagaki w jednym z wywiadów udzielonych pod koniec grudnia minionego roku

Głównodowodzący Valhalla Game Studios dodał również, że gracze powinni spodziewać się tutaj naprawdę dużego tytułu. Wbrew obiegowej opinii nie będzie to bowiem prosta bijatyka, a strzelanka pełną gębą.

"Ta gra to nie tylko prosta bijatyka, ale naprawdę duża strzelanka, w której bawić mogą się tysiące graczy. Moim największym zadaniem jest przeprowadzenie wiele testów beta przed wydaniem gry i dopracowanie na ich podstawie wszystkich detali."

Devil’s Third przygotowywane jest z myślą o PC oraz konsolach Xbox 360PlayStation 3. Jeśli tytuł ten nie mówi Wam wiele, to rzućcie okiem na jeden z wcześniej publikowanych materiałów wideo.


Źródło: vg247, youtube, instagame

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  A ja się pytam gdzie: "Premiery gier styczeń 2014" ?
  • avatar
   Sakret
   1
   Lubie te klimaty jednak broń palna psuje efekt ;
   • avatar
    piccardo
    0
    Yyy.... "Devil’s Third przygotowywane jest z myślą o PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3" Myślę że już dość długo gry wychodziły na stare trampki może czas na nowości bo z tymi na horyzoncie nadal bieda. I coś czuję że pseudo "next-geny" zafundują nam kolejne długie lata zastoju...
    • avatar
     wdowa94
     -1
     "ale bo upadku THQ" - panowie redaktorzy, wyspać się, mniej kawy, jakość nad ilością...
     • avatar
      angelboy
      0
      taki nawet bardzo Devil May Cry ;)
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Na wstępie wszystkiego dobrego w nowym roku.Dołączę do pytania Lukisa kiedy możemy się spodziewać premier styczniowych?
       • avatar
        StartX_pl
        0
        Może i efektownie to wyglądało na trailerze, ale szybko się znudzi. W taktyczne lub przynajmniej pół-symulatory można grać latami, a takie chaotyczne latanie na oślep szybko się nudzi.