Gry

Dishonored 2 - rożne style rozgrywki oczami Emily

przeczytasz w 1 min.

Nowe materiały zabierają nas do Mechanicznej Rezydencji, jednego z najciekawszych miejsc w Dishonored 2.

Twórcy Dishonored 2 cały czas zapewniają, że gra będzie zdecydowanie ciekawsza od poprzedniczki. Pewne elementy pozostaną jednak bez zmian, tak jak na przykład możliwość wyboru stylu rozgrywki.

Tym razem dotyczyć będzie to nie jednego, ale dwójki grywalnych bohaterów. Bethesda opublikowała właśnie dwa nowe materiały wideo prezentujące fragmenty rozgrywki z Mechanicznej Rezydencji, która niektórym może być już znana z wcześniejszych zwiastunów.

Tym razem skupiono się już na pokazaniu nam tego, jak Emily radzić może sobie z realizacją zadań wykorzystując odmienne umiejętności. Niektóre z nich docenią gracze preferujący ciche docieranie do celu, inne natomiast spodobają się tym, którzy nie przebierają raczej w środkach.

„Zobaczycie Emily korzystającą z nowych narzędzi i nadprzyrodzonych mocy, by zręcznie unikać potwornych mechanicznych żołnierzy (lub ich przeprogramowywać, co czyni ich potulnymi) i nie zabijać strażników, a wszystko to w celu uwolnienia ze szponów Delili Antona Sokołowa oraz bezpiecznego wyprowadzenia go z budynku.”


„W tym filmie z rozgrywki twórców zobaczycie pokaz śmiercionośnych umiejętności Emily, która z gracją przedziera się przez zastępy przeciwników, by rozprawić się z wielkim wynalazcą Delili, Kirinem Jindoshem.”


Za którym stylem rozgrywki się opowiadacie? Premiera Dishonored 2 odbędzie się 11 listopada. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: BethesdaSoftworksUK

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!