Gry

Dishonored 2 z nowym zwiastunem - oto rozgrywka z Corvo

przeczytasz w 1 min.

Dishonored 2 to dwójka grywalnych bohaterów. Bethesda tym razem skupia się na dobrze znanym nam już Corvo.

Dishonored nie osiągnęło dużego sukcesu sprzedażowego. Szkoda, ponieważ osoby decydujące się już na ten tytuł wydanych pieniędzy z reguły nie żałowały. Głównie wśród tego grona osób szukać trzeba zapewne czekających na coraz mocniej promowane Dishonored 2.

Bethesda opublikowała nowy zwiastun gry, który skupia się na rozgrywce z Corvo. Podkreśla się to nie bez znaczenia, ponieważ bohater pierwszego Dishonored nie będzie tym razem osamotniony - pokierujemy również Emily Kaldwin. Wybór postaci zależeć będzie od woli graczy, spora część z nich zdecyduje się zapewne na znanego już Corvo.

I on się jednak zmieniał. Wprawdzie liczyć można na wiele charakterystycznych dla niego cech i umiejętności, ale niektóre z nich ewoluowały. Dzięki temu rozgrywka powinna jednak jeszcze bardziej nabrać rumieńców, a jej przedsmak daje wspomniany już zwiastun.

„Piętnaście lat po wydarzeniach z pierwszej części Cesarski Obrońca Corvo Attano wraca do gry i wygląda na to, że z wiekiem stał się jeszcze lepszy (i silniejszy). Wciąż dysponuje znajomymi mocami, choć wszystkie doczekały się znacznych ulepszeń w porównaniu z wersjami, których używaliśmy w oryginalnym Dishonored z 2012 roku. Mignięcie pozwala teraz wstrzymać czas, by wybrać miejsce docelowe. Opętanie umożliwia przenoszenie się między gospodarzami, dzięki czemu Corvo zyskał zupełnie nowy sposób skrytego przemieszczania się w świecie gry. Zakrzywienie czasu daje całkowitą kontrolę nad upływem czasu, pozwalając na jego dowolne spowalnianie lub przyspieszanie. Wymienione przykłady to tylko wierzchołek góry lodowej. Więcej umiejętności Corvo zobaczysz w nowym, pełnym akcji zwiastunie – a przy okazji uchylamy rąbka tajemnicy konfliktu, który skłonił Corvo do wielkiego powrotu.”


Źródło: BethesdaSoftworksUK

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Mam nadzieje że ten filmik był pokazany na ustawieniach Low... zresztą co ja się oszukuje, byle fabuła była spoko.
  • avatar
   TheZajax
   1
   Mam nadzieję że będzie wybór języka na angielski z polskimi napisami, bo czuję że nasz dubbing nie będzie tak dobry.
   • avatar
    TheZajax
    1
    Mam nadzieję że będzie wybór języka na angielski z polskimi napisami, bo czuję że nasz dubbing nie będzie tak dobry.
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     ten dubing to parodia , tak lubię dishonored ale nie będę grać po polsku jak już to z napisami
     a i tu wersja angielska
     https://youtu.be/PT2bkIEQA6A
     • avatar
      Misio38
      1
      Potworny ten dubbing.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Klimat wylał mi się na biurko.