• benchmark.pl
  • Nintendo
  • Dungeon Munchies – polowanie na potwory, by je ugotować i zjeść, czas zacząć
Gry

Dungeon Munchies – polowanie na potwory, by je ugotować i zjeść, czas zacząć

przeczytasz w 1 min.

Dungeon Munchies to side-scrollowa gra RPG akcji, która skupia się na polowaniu na stworzenia, gotowaniu ich oraz jedzeniu potraw w celu uzyskania określonych umiejętności. Tytuł ten pojawił się na kolejnej konsoli.

Gra rozpoczyna się wskrzeszeniem w ogromnym, podziemnym kompleksie, z którego trzeba się wydostać. Pomaga w tym Necro-Chef Simmer. Konieczne staje się polowanie na potwory, jednak nie chodzi tylko o ich zabicie, ale też o ugotowanie z nich obiadu. Ta ciekawa gra, która zbiera pozytywne opinie wśród graczy, miała swoją premierę 15 grudnia na Nintendo Switch.

Kucharze-amatorzy będą zachwyceni

Bohater ma żołądek, który może przyjąć jedynie 7 potraw, dlatego trzeba przygotowywać posiłki, które odpowiednio maksymalizują możliwości. Sok z guawy, grillowane krewetki lub smażone kraby mogą wpływać na odzyskanie zdrowia lub zadawane obrażenia. W uniwersum występują także rośliny oraz części zwierząt, których nie można jeść, ale za to można z nich robić śmiercionośne bronie.

Z opisu gry na oficjalnej stronie Nintendo można wyczytać intrygującą jeszcze jedną, intrygującą informację:

Od samozwańczego nekro-kucharza z licencją AAA, przez diabolicznego voodoo „Władcę Lasu”, po radykalnych rewolucjonistów rewolucji owocowej, wszyscy chcą, żebyś robił swoje, ale tak naprawdę nikt nie ma po kolei w głowie. Co tak naprawdę dzieje się w tym lochu?

Co myślicie o tej grze? Warta wypróbowania?

Źródło: nintendo.com

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!