Gry

Wspólne odkrywanie mapy Dying Light: The Following

przeczytasz w 1 min.

Techland zaprasza do zabawy #TweetForSpeed. Odpalajcie Twittera i razem z innymi graczami odkrywajcie mapę dodatku The Following.

Dying Light Twitch

Już za trzy tygodnie premiera dodatku The Following do jednej z najlepszych polskich gier ostatnich miesięcy – Dying Light. Wczoraj oficjalnie potwierdzono, że prace nad rozszerzeniem zostały zakończone, co oznacza, że pozostaje nam już tylko czekać na 9 lutego. A czekać jest na co – o czym także zdążyliśmy się już przekonać. Odpowiedzialna za produkcję tego tytułu ekipa Techland postanowiła uprzyjemnić nam nieco ten pozostały czas. Co powiecie na wspólne odkrywanie mapy?

O co chodzi? Techland wystartował z eksperymentalną kampanią #TweetForSpeed na platformie Twitter. Każdy, kto użyje w tym serwisie wspomnianego hashtagu będzie miał wpływ na sytuację na prawdziwym torze wyścigowym, który znajduje się we wrocławskim biurze Techlandu. Im dalej zajedzie na nim samochodzik, tym więcej fragmentów mapy (z zaznaczonymi najważniejszymi punktami) zostanie odkrytych. 

„Pomysł wyszedł od obecnego trendu łączenia wszystkiego i wszystkich z wszechobecnym Internetem. Pomyśleliśmy, że dlaczego by nie pozwolić na to, aby za pomocą Twittera, używając hashtagu #TweetForSpeed, mieć rzeczywisty wpływ na życie fanów gry Dying Light. Każdy tweet z naszym hasztagiem będzie przesuwał specjalnie przygotowane samochody, które będą odkrywać coraz to nowe fragmenty map z nadchodzącego Dying Light: The Following” – tłumaczy Michał Napora z Techlandu.

Wiecie już co robić. Gdzie z kolei można śledzić postępy? Sytuację na torze wyścigowym na żywo można oglądać za pośrednictwem Twitcha. Na oficjalnej stronie gry natomiast widoczna jest sama mapa. Przyłączycie się do zabawy?

Źródło: Techland

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Draghmar
  0
  Michał Napor -> Michał Napora, bo tak się nazywa. :P
  • avatar
   krystianbog
   0
   Czy owe dlc będzie możliwe do kupna w wersji box? Bo jeśli nie, to dlaczego nie udostępnią go krótko po otrzymaniu przez nie statusu gold? Wersji elektronicznej nie trzeba przesyłać do tłoczni.