• benchmark.pl
 • Gry
 • Dziś premiera Resident Evil 2 Remake - dziennikarze i osoby z branży gier o Residencie
Gry

Dziś premiera Resident Evil 2 Remake - dziennikarze i osoby z branży gier o Residencie

przeczytasz w 1 min.

Z okazji premiery gry, polski wydawca (firma Cenega) opublikował bardzo interesujący materiał wideo. Dla nieco starszych graczy do doskonała okazja do wspomnień.

Zgodnie z planami, na sklepowych półkach wylądował dziś Resident Evil 2 Remake. To bezsprzecznie jedna z najciekawszych premier stycznia, a być może nawet całego tego roku.

Zbyt odważne stwierdzenie? Patrząc na pierwsze recenzje wydaje się, że jest ono w pełni uzasadnione. Średnia ocen powyżej 90% nie zdarza się często, niektórzy z recenzentów twierdzą nawet, że nie sposób doszukać się tu słabych punktów. Co najważniejsze, wszystko wskazuje na to, że doskonale bawić będą się tutaj nie tylko nieco starsi gracze pamiętający oryginalnego Resident Evil 2 z 1998 roku, ale również młodsi, którzy dopiero zaczynają przygodę z tą serią.

Z okazji premiery gry, polski wydawca (firma Cenega) opublikował bardzo interesujący materiał wideo, w którym dziennikarze i osoby z branży gier opowiadają o swoich wspomnieniach związanych z oryginałem, a także o oczekiwaniach w stosunku do nowej wersji. Zapewne wielu z Was również może w tym momencie cofnąć się w czasie i przypomnieć sobie początki swojej przygody z serią Resident Evil.


Resident Evil 2 Remake dostępny jest na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Jeśli mimo wszystko nie jesteście w pełni przekonani do zakupu gry to pamiętajcie, że do 31 stycznia dostępna jest wersja demo.

Źródło: Cenega Polska

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Chong-li
  2
  Pamiętam jak na na Psx właśnie Resident Evil 2,Tekken 3,FFVII i Crash Bandicoot to były gry dla każdego posiadacza konsoli "must have"

  Resident Evil 2 robiło wtedy nie lada wrażenie graficzne i fabularne więc cieszę się że wyszedł tak doskonały Remake dziś wieczorem jak dzieci i żona pójdą spać zacznę grać bo gra już zakupiona.
  • avatar
   Michał 06
   0
   Resident evil w TPP forever
   • avatar
    Mario.1984.
    0
    Zrobili by remake Heroes 3!