Gry

Kolejny polski akcent na E3 - Alien Rage w akcji

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Na E3 zdecydowano się wreszcie nie tylko opowiedzieć o rozgrywce, ale i pokazać jej fragmenty.

Alien Rage gra gameplay

Na targach E3 2013 nie brakuje polskich akcentów. Jeden z nich zawdzięczamy CI Games i krótkiej, ale dość owocnej prezentacji Alien Rage.

Przypomnijmy, że niemal na samym początku imprezy, bo na konferencji Microsoftu pojawił się Wiedźmin 3: Dziki Gon. Może i nie poświęcono mu szczególnie dużo czasu, ale sam fakt obecności na pokazie giganta z Redmond bardzo dobrze świadczy o pozycji tego tytułu.

O takiej popularności Alien Rage może na razie pomarzyć, ale i ta produkcja zapowiada się całkiem interesująco. Twórcy od samego początku zapowiadają, iż będzie to dynamiczna strzelanka osadzona w klimatach science-fiction, która nawiązywać ma do takich klasyków jak chociażby Quake.

Na E3 zdecydowano się wreszcie nie tylko opowiedzieć o rozgrywce, ale i pokazać jej fragmenty. Trudno na ich podstawie oceniać grę, ale wygląda na to, że nudo nie będzie. Ogromna liczba przeciwników i bogaty arsenał wydają się być tutaj gwarantowane. Jeśli producent dorzuci do tego kilka innych elementów, to możemy mieć całkiem ciekawą premierę.


Źródło: youtube, cramgaming

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  DustEater
  1
  AI bardzo kuleje na tym filmiku
 • avatar
  Daniel hEll_Mariachi Poręba
  1
  Doom 4 Lite? ;-)

  Na marginesie, na filmiku wygląda to tak, jakby główny bohater miał ten kolimator na karabinie ze 2 cm od oka, trochę to psuje efekt.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Toć to Bulletstorm jest ;)
 • avatar
  Anavrin990
  0
  Całkiem dobrze to wygląda.Trzeba zagrać.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Nowa gra FPS + prezentacja na konsoli = zabawny gamepaly...
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Ha ha od razu widać że na padziku gość gra. Widać po tych ułomnych ruchach sterowaną postacią. Kiedy twórcy gier zrozumią że gry FPS nie zostały dla konsol tylko dla PC!