• benchmark.pl
 • E3
 • Valve pierwszym wielkim nieobecnym targów E3 - nie będzie prezentacji Half-Life'a 3
Gry

Valve pierwszym wielkim nieobecnym targów E3 - nie będzie prezentacji Half-Life'a 3

przeczytasz w 1 min.

Spodziewacie się szybkiej zapowiedzi Half-Life'a 3? Z pewnością nie usłyszymy o nim na targach E3.

Valve nie pojawi się na E3

Już 11 czerwca w Los Angeles wystartuje kolejna odsłona targów E3. Gracze zobaczą zapewne prezentacje wielu ciekawych tytułów, ale wiadomo już, że zabraknie wśród nich tych, nad którymi pracuje Valve.

E3 to jedna z najważniejszych imprez w branży gier. Na targach zawsze zjawia się nie tylko mnóstwo dziennikarzy i graczy, ale także, a może i przede wszystkim, producentów. Często właśnie na tej imprezie po raz pierwszy prezentowane są najgłośniejsze produkcje.

Nie można się więc dziwić, że wiele osób miało nadzieję na to, iż wśród tegorocznych, przysłowiowych delicji, znajdzie się m.in. Half-Life 3. Niestety można już o tym zapomnieć, bo Doug Lombradi, szef marketingu Valve, poinformował, że Valve nie pojawi się na nadchodzącej imprezie.

Valve targi E3 nieobecność

Nie dane nam będzie zatem zobaczyć nie tylko nowego Half-Life'a, ale też jakiejkolwiek innej gry, nad jaką pracuje teraz Valve. Nie poznamy również nowych informacji na temat konsoli, nad którą, jak wiadomo, producent ten pracuje już od jakiegoś czasu.

Źródło: kotaku, analogaddiction

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  eryk1310
  9
  no szkoda :) ale i tak te E3 bedzie jednym z ciekawszych ! ps4 i xbox 720 bedzie walka o klienta ! :D
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Być może Half Life 3 będzie jak pierwszy Max Payne. Po upływie jakiegoś czasu gracze przestaną oczekiwać na jej premierę, wtedy gra wyjdzie, popatrzy, i zetrze całą konkurencję w pył. Przynajmniej ja mam taką nadzieję, nie ukrywam że bardziej ucieszyłbym się z jakiegokolwiek screen'a z gry czy chociażby potwierdzenie że gra powstaje. Ale co się dziwić? Uniwersum HL pierwszej części jest doskonałe. Nie znam innej gry z taką fabułą i klimatem. Dwójka, owszem nie tak rewolucyjna jak pierwsza część, ale też miażdżąca pod każdym względem (ach ta fizyka i zabawy z Dogiem), fabuła w drugiej części to arcydzieło. Po EP2 mamy pole do popisu dla Valve: śmierć Elie'go, Borealis, może podróż na rodzimą planetę kombinatu. Marnują chłopaki potencjał, oj marnują.
   • avatar
    bvcxz
    1
    Po co im E3, skoro mogą pobawić się w ARG, a potem dać wielki baner na Steamie, z wielką lambdą:)

    Śmieją się z Valve, za nie potrafi liczyć do 3, ale to wszystko wynika ze strategii:
    a)wypuścić pierwszą część małym kosztem by zbadać rynek (bardzo widoczne przy Portalu)
    b)jeśli pierwsza się sprzedała, to zrobić drugą znacznie większym nakładem sił, pokazującą wszystko na co stać Valve. Po drugiej nie ma już miejsca na rewolucję i trzeba wymyślić nowe IP.

    H-L3 może będzie, ale dopiero gdy opracują coś (technologię) rzucającego wszystkich na kolana.

    PS Pojechaliście z tym newsem. Jest niczym artykuł pt. "Premier nie obniży podatków" albo "Korea Północna nie wprowadzi demokracji".
    • avatar
     ALEKS_D_RAVEN
     1
     A jakie inne gry robią??

     Wyjdzie na to że zapowiedź HL 3 będzie tylko na steamie, resztę zrobi internet.
     • avatar
      irondick
      1
      "Nie poznamy również nowych informacji na temat konsoli, którą, jak wiadomo, producent ten pracuje już od jakiegoś czasu." Tjaaa dość czytelnie ale jednak z błędem.
      • avatar
       Konto usunięte
       1
       Bądźmy szczerzy, to jest generalnie problem całej branży IT i elektronicznej jako takiej. Od kilku lat jest taka tendencja że coraz mniej firm wystawia się na przeróżnych targach. Minęły czasy kiedy głównie klienci końcowi byli gośćmi takich imprez, tym samym prestiż oraz znaczenie targów stało się marginalne a koszty wystawiania są bardzo wysokie na takich imprezach, co za tym idzie wydatki na taką imprezę później nie zwracają się w ogóle. Lepiej obecnie te pieniądze zainwestować w sensowną kampanię reklamową na portalach internetowych.
       • avatar
        Konto usunięte
        -1
        trzepią kasę na stimie i już im się nie chce nowych fajnych gier robić
        • avatar
         RexRX
         0
         Od niedawna wiadomo też że Nintendo nie pojawi się na E3.