• benchmark.pl
 • Gry
 • EA ujawnia przybliżoną datę premiery Mirror’s Edge 2 oraz Titanfall 2
Gry

EA ujawnia przybliżoną datę premiery Mirror’s Edge 2 oraz Titanfall 2

przeczytasz w 1 min.

EA opublikowało ostatnio raport finansowy i prócz muszących się tam pojawić cyferek zobaczyć można było również plany wydawnicze na kolejne miesiące.

Mirror’s Edge 2

O pracach nad nowym Mirror's Edge wiemy już od dawna. Szczegółów dotyczących tego projektu wielu jednak twórcy nie ujawniają. Na szczęście wkrótce może się to zmienić, ponieważ poznaliśmy wreszcie przybliżoną datę premiery gry. Sugerować może to prace zmierzające do szczęśliwego końca.

EA opublikowało ostatnio raport finansowy i prócz muszących się tam pojawić cyferek zobaczyć można było również plany wydawnicze na kolejne miesiące. Najważniejsza informacja to ta związana z Mirror’s Edge 2 właśnie, ponieważ dowiedzieliśmy się, że tytuł ten zadebiutuje w ostatnim kwartale tego roku fiskalnego, a więc w jednym z 3 pierwszych miesięcy 2016 roku.

W tym samym okresie spodziewać należy się debiutu nowego Plants vs Zombies. Nieco wcześniej, bo w końcówce tego roku kalendarzowego pojawić ma się nowy Need for Speed oraz Star Wars: Battlefront, ale o tym akurat wiedzieliśmy już wcześniej.

W najgorszej sytuacji są jednak ci gracze, którym zależy na szybkiej premierze Titanfall 2. Ta produkcja nie zadebiutuje bowiem wcześniej niż w pierwszym kwartale roku fiskalnego 2017, a ten zaczyna się w kwietniu 2016 roku. Nie znaczy to jednak, że prace zostaną do tego czasu ukończone.

Źródło: vg247

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  soundvibez
  -2
  A o nowym NFS cisza, czekam na jakąś zapowiedź, żeby przekonać się w którą stronę pójdą tym razem.
  • avatar
   mgkiler
   -3
   "Ta produkcja nie zadebiutuje bowiem wcześniej niż w pierwszym kwartale roku fiskalnego 2017, a ten zaczyna się w kwietniu 2016 roku."

   Coś tu nie gra z tymi datami.
   • avatar
    thoorin
    0
    Trochę to dziwne, bo jeśli duża gra ma wyjść na początku 2016 to już powinna ruszyć kampania promocyjna pełną gębą. Albo Mirror Edge 2 nie celuje w kategorię gry całkowicie z najwyższej półki, albo prace nad grą wcale nie są tak zaawansowane jak się wydaje.