Laptopy

Eee PC 900 dostępny w dwóch nowych kolorach

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że Asus świetnie radzi sobie ze sprzedażą przenośnych komputerów Eee PC. Do takiego wniosku można dojść gdy spojrzy się jak obszerna jest lista różnych odmian Eee PC. Nie dość, że modeli jest całkiem sporo, to jeszcze pojawiają się one w kolejnych kolorach. Zapewne rozrastający się rynek netbooków – powoli produkowanych przez wszystkich producentów laptopów – nie jest obojętny Asusowi. Lider branży najwyraźniej nie chce utracić swojej pozycji.

Asus postanowił, że najnowsze Eee PC z serii 900 będą „opakowane” w obudowy malowane na niebiesko i złoto. Modele 900A901A wyposażone w niemal 9-calowy ekran oraz procesor Intel Atom będą teraz sprzedawane odpowiednio w kolorze niebieskim (z połyskiem) oraz złotym (pokrywa). Oczywiście modele będą nadal dostępne w tradycyjnych barwach – białej i czarnej.

Nic nie wiadomo na temat ewentualnych zmian w konfiguracji komputerów. Raczej nie należy się ich spodziewać. Miejmy nadzieję, że nowa kolorystyka nie pociągnie za sobą wzrostu cen zakupu Eee PC.

Zdjęcia: eeepcnews.de

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!