Gry komputerowe

Escape from Tarkov - nadciągnęły nowości i nadciągają kolejne

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
11 komentarzy Dyskutuj z nami

Twórcy Escape from Takov pochwalili się zawartością aktualizacji 0.4 i podzielili się z graczami planami na najbliższą przyszłość.

Jeśli po lekturze naszych pierwszych wrażeń z Escape from Tarkov nabraliście ochoty na zabawę, to mamy dla was dobre wieści – „wkrótce” rozpoczną się otwarte beta testy tej produkcji. Twórcy nie zdradzają jeszcze, kiedy dokładnie to nastąpi, ale zapewniają, że jeszcze przed końcem tego roku.

Nie można przy okazji nie wspomnieć, że do gry Escape from Tarkov trafiła aktualizacja 0.4, a wraz z nią: 70 różnorakich przedmiotów (na czele z karabinami DVL-10 M1 oraz AKM), nowe opcje modyfikacji broni, system strzelania „na ślepo” zza osłon oraz pełen system gestów i poleceń głosowych.

Twórcy chwalą się również poprawkami w obsłudze celowania, efektach wybuchów granatów i mechanice leczenia ran, a także bardziej inteligentną sztuczną inteligencją. Nie zabrakło też kilku zabiegów optymalizacyjnych, które docenić mają przede wszystkim posiadacze słabszych pecetów.

To nie wszystko, bo dostaliśmy jeszcze jedną zapowiedź. Otóż hybryda gatunków MMO i FPS od Battlestate Games doczeka się… polskiej wersji językowej – również w bliżej nieokreślonym momencie zwanym „wkrótce”

W najbliższych miesiącach mają także pojawić się nowe bronie i mapy.

Źródło: Battlestate Games, Galaktus

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ladros
  Fajnie że będzie język polski. Inne też zapewne dodadzą jednocześnie, ale cieszy że twórcy liczą się z polskimi graczami.
 • avatar
  Dudi4Fr
  Bardzo liczę na sukces EFT. Wiadomo że gra nie będzie tak popularna jak BF, Cod czy CS. Trzeba miedz nadzieje że hardcorom od ARMA'y się spodoba i wciągnie fanów STALKER'a.

  Na razie to tylko muli ale w wersji finalnej będzie coop i single więc może po tylu lach dostaniemy coś godnego STALKER'a 2!
 • avatar
  Colidace
  Na razie w miarę dające rade nieskryptowane i dynamiczne AI ma tylko Ubisoft. Zobaczymy, ale nie daję na to wielkich nadziei.
 • avatar
  kamil_18_19
  Gierka ma klimat, a boty są teraz cwańsze. Gram w zamkniętą betę i czekam na finalny produkt. Optymalizacja jest brało 8 a bierze w porywach 4 GB z ramu.
 • avatar
  kamil_18_19
  Serwery tylko by się jeszcze przydały w większej ilości oraz dobre zabezpieczenie anty cwaniak owe.
 • avatar
  Finear
  czy nadal gra nie ma żadnego stałego systemu rozwoju postaci/konta?

  średnio widzi mi się w granie w cos gdzie po śmierci trace wszystko