Ciekawostki

Europejski finał turnieju Master Overclocking Arena 2009

Andrzej Michalski | Redaktor serwisu benchmark.pl
9 komentarzy Dyskutuj z nami

MSI Master Overclocking Arena to międzynarodowy turniej dla najlepszych mistrzów podkręcania płyt głównych. W tym roku w Polsce odbyły się już dwa etapy tego niesamowitego konkursu, po których wyłoniono najlepszą drużynę OC, która będzie reprezentować Polskę na europejskim finale.

W wielu krajach Europy od około dwóch miesięcy prowadzone były eliminacje, w wyniku których 17 zespołów wywalczyło sobie start w europejskim finale. Przedstawiciele każdego z państw zaproszeni zostali do wzięcia udziału w turnieju, który będzie miał miejsce w dniach 17-18 lipca 2009 na stadionie Olimpijskim w Monachium. Polskę reprezentować będą zwycięzcy lokalnych eliminacji – rybaChaos.

W ramach europejskiego finału wyłonionych zostanie 5 najlepszych drużyn, które pod koniec sierpnia 2009 pojadą do Chin na światowy finał Master Overclocking Arena 2009.  Zawodnicy walczą nie tylko o zaszczyt uczestnictwa w finale światowym, ale również o czek na pokaźną sumę 2000 dolarów za pierwsze miejsce, 1000 dolarów za zajęcie miejsca drugiego i 500 dolarów za miejsce trzecie oraz nagrody rzeczowe za zajęcie miejsca czwartego i piątego.
W Monachium, overclokerzy będą walczyć na zestawach składających się z płyty głównej MSI Eclipse SLI, karty graficznej MSI N260GTX Lightning i procesora Intel Core i7 950. Konfigurację uzupełniają dysk twardy Seagate i pamięci OCZ DDR3.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej http://www.moa.msi-polska.pl/ lub oc-arena.com/eu, gdzie można znaleźć więcej szczegółów dotyczących imprezy. Zapraszamy także do śledzenia relacji na żywo z bicia rekordów z MSI na stronach naszych partnerów medialnych!

źródło: informacja prasowa

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Tak...Tak... Overclocking to moje życie xD. Uwielbiam to, tylko nie mam wypasionego sprzętu... =/ Zawsze lubiłem, lubie i będę lubiał podkręcać co się tylko da :D.
 • avatar
  Honorovy
  Ja ostatnio tak podkręciłem budzik że go szlak trafił... To pewnie wina azotu.
 • avatar
  19dobrzyk64
  Fajna zabawa z podkręcaniem lecz raczej dla osób które mają zasobny budżet :) Bo jakbym miał stracić core i7 za 1000zł to bym chyba się załamał :P
 • avatar
  Warrk
  MSI Master Overclocking Arena to międzynarodowy turniej dla najlepszych mistrzów podkręcania !!!! płyt głównych !!!!.
  Osoba ktora to napisala na pewno zna sie na OC ;)
 • avatar
  Konto usunięte
  Powodzenia.