Gry PlayStation 4

Fabuła istotnym elementem Days Gone

przeczytasz w 1 min.

John Garvin, główny scenarzysta gry zapewnia, iż można być spokojnym o warstwę fabularną. Do tej pory nie znajdowała się ona w centrum zainteresowania, ale wkrótce ma się to zmienić.

Chociaż o Days Gone słyszymy coraz częściej wciąż jest to tytuł, który skrywa sporo tajemnic. Dotychczasowe informacje i materiały nie skupiały się raczej na fabule gry. A okazuje się, że będzie ona bardzo istotnym elementem zabawy.

Jak już być może wiecie, Days Gone to trzecioosobowa gra akcji, po której spodziewać trzeba się postapokaliptycznych klimatów. Świat opanowany przez nieumarłych ma być jednak czymś więcej niż tylko areną bezmyślnych starć z nimi. John Garvin, główny scenarzysta gry zapewnia, iż można być spokojnym o warstwę fabularną. Do tej pory nie znajdowała się ona w centrum zainteresowania, ale wkrótce ma się to zmienić.

„Zdecydowanie... nie skupialiśmy się zbytnio na fabule. Wkrótce będziemy mieli do powiedzenia zdecydowanie więcej. Jestem scenarzystą i reżyserem. Napisałem wszystkie gry SIE Bend, a wszystkie kładą duży nacisk na fabułę. To istotna część gry. Po prostu jeszcze o tym nie rozmawialiśmy.”

Tajemnicą nie jest, że gracze wcielą się tutaj w byłego członka gangu motocyklowego. Dwukołowa maszyna ma być tu bardzo ważna. Przypominamy, że Days Gone zadebiutuje 22 lutego przyszłego roku.

Źródło: wccftech

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  2
  Z dostępnych już filmów z gry nie widać tej fabuły, jest ogólna sieczka/strzelanina z dużą liczbą zombie/zarażonych - coś na poziomie odbijania posterunków w FC.
  Mam wrażenie i mam nadzieję, że to tylko wrażenie, że próbują tylko zamydlić oczy słowami o rozbudowanej fabule, tak jak np. EA pisało o ME Andromeda.
  • avatar
   PS5 to smiec
   -2
   Sami tworcy przyznali ze ma byc obnizenie grafiki by dostosowac wrzystkie elementy do 30 fps, jak kazdy ex liczec trza sie z low grafa, biedni ci konsolowcy i ich nie tetniacym zyciem buble..