Gry

Fallout 4: wytrzymałość będzie nie mniej ważna

przeczytasz w 1 min.

Czas na przyjrzenie się trzeciemu atrybutowi z systemu S.P.E.C.I.A.L.

Fallout 4 wytrzymałość

O wyjątkowości naszego bohatera w Fallout 4 zadecyduje system siedmiu atrybutów S.P.E.C.I.A.L. Firma Bethesda opublikowała nowy filmik, w którym przybliża znaczenie trzeciego z nich. Pod literką „E” kryje się Endurance, a więc wytrzymałość. Dlaczego jest ona tak ważna?

W swoim najnowszym, trzecim już filmiku twórcy koncentrują się na wytrzymałości i podpowiadają graczom jak unikać negatywnych skutków promieniowania i innych zagrożeń z pustkowi. Moglibyśmy wam opisać co i jak, ale uwierzcie, tego co przygotowała Bethesda nie da rady przebić:

Jeśli jeszcze nie widzieliście dwóch poprzednich odcinków, poświęconych silepercepcji, zachęcamy do nadrobienia zaległości klikając w ich nazwy. W najbliższych dniach możemy natomiast spodziewać się kolejnych czterech filmików: Charisma (charyzma), Intelligence (inteligencja), Agility (zwinność) oraz Luck (szczęście).

Sama gra z kolei zadebiutować ma rynku 10 listopada. Platformami docelowymi są komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: VG247, Bethesda, Cenega

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Piotrek7
  8
  Uwielbiam klimat tych filmów. Lektor i ta muzyczka w tle. :)
  • avatar
   kokosnh
   3
   Z tego co pamiętam "Endurance" pozwalało na dodanie większej ilości implantów i właśnie dlatego opłacało się mieć ją na wysokim poziomie...
   • avatar
    Sharimsejn
    0
    Chyba trochę się kojarzy :D

    https://www.youtube.com/watch?v=m9XS5RjIhTk